Absolwent

innogy Business Services Polska Sp. z o.o.

Asystent ds. Księgowości z j. niemieckim
ul. Puszkarska 7J 30-644 Kraków
praca
Anna Lasek
an.lasek@innogy.com
  • Finanse / ekonomia / bankowość
  • Dobra znajomość j. niemieckiego (min. B1)
  • Dokładność, sumienność oraz zaangażowanie w wykonywanie codziennych obowiązków
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i nastawienie na pracę zespołową
  • Sprawność w zakresie używania programów komputerowych
  • Chęć do rozwoju w branży księgowo-finansowej
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Wsparcie jednego z niemieckojęzycznych zespołów księgowych w Dziale Zobowiązań (Accounts Payable) lub w Dziale Płatności (Payment Transactions)
  • Codzienny kontakt z językiem niemieckim poprzez prowadzenie korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej
  • Dbanie o terminowe księgowanie dokumentów według obowiązujących przepisów
  • Pomoc w przygotowywaniu raportów kontrolnych oraz ich analizie
  • Praca na systemie SAP i innych systemach pomocniczych
  • Inne bieżące prace administracyjno-biurowe
  • Solidne wdrożenie do obejmowanego stanowiska pracy
  • Szkolenia językowe i inne szkolenia rozwojowe z umiejętności miękkich i twardych
  • Rozwój językowy poprzez stały kontakt z niemieckim
  • Wiele możliwości rozwoju w branży księgowo-finansowej
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz rozbudowany pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, możliwość wyboru benefitów poprzez system kafeteryjny MyBenefit)
  • Komfortowe warunki pracy: nowe biuro w dobrej lokalizacji (tuż przy Centrum Handlowym Bonarka), pokój relaksu, świeże owoce, wydarzenia integracyjne, przyjazna atmosfera
  • Elastyczny czas pracy
Jeśli jesteś zainteresowany/a prześlij swoje CV przez formularz rekrutacyjny: https://bit.ly/2z9MULB
innogy Business Services Polska Sp. z o.o. odpowiada za wewnętrzną obsługę grupy RWE i innogy, głównie za księgowość oraz finanse. Krakowskie biuro innogy Business Services Polska Sp. z o.o. powstało w październiku 2013 r. i obecnie zatrudnia około 300 ekspertów z dziedziny księgowości i finansów. Plany rozwoju firmy obejmują dalszy wzrost zatrudnienia, zwłaszcza w zespołach świadczących usługi w języku niemieckim.