Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Jesienna Akademia Rozwoju Osobistego 2018

Biuro Karier zaprasza studentów i absolwentów UJ do udziału w warsztatach rozwijających kompetencje miękkie w ramach tygodnia Jesiennej Akademii Rozwoju Osobistego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Biuro Karier zaprasza studentów i absolwentów UJ do udziału w warsztatach rozwijających kompetencje miękkie w ramach Jesiennej Akademii Rozwoju Osobistego. Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale obowiązują wcześniejsze zapisy. 

 

PROGRAM (9-16.11):

  • Piątek, 9.11

12:30-14:00 Personal Brand with Goldman Sachs - take part in an interactive workshop on how to build and promote elements of your own Personal Brand.
The workshop will be conducted in English.
More info: https://bit.ly/2EKI4qK

 

  • Wtorek, 13.11

10:00-12:00 Zarządzanie projektami z Motorola Solutions - na szkoleniu omówione zostaną zagadnienia teoretyczne związane z dziedziną Project Management ze szczególnym naciskiem na poszczególne etapy Cyklu Życia Projektu.
Więcej informacji: https://bit.ly/2Dautav 


13:00-16:00 Pewnym głosem – warsztat emisji głosu z Rafałem Iwańskim - głos jest Twoją wizytówką. Głosem przekazujesz swoje intencje i emocje. Każdy ludzki głos potrafi o wiele więcej, trzeba to tylko wydobyć lub przypomnieć. Wykonaj pierwszy krok w tym kierunku, zapisz się na warsztat i przemów pewnym głosem.
Więcej informacji: https://bit.ly/2CNpWK8

 

  • Środa, 14.11

9:30-12:30 Communication Skills with HCL - Communication is a key to personal and career success. Would you like to know how to communicate effectively? Workshop with an expert from HCL is a great opportunity to learn new communication skills.
The workshop will be conducted in English.
More info: https://bit.ly/2qjzoO9

 
13:30 – 16:30 Speak to Succeed – Public Speaking and Building Professional Relationships with Wilson HCG - Through developing and perfecting communicating and presenting skills, you will be better prepared for the working environment in the future.
The workshop will be conducted in English.
More info: https://bit.ly/2zbvTgC

 

  • Czwartek, 15.11

9:30 – 13:00 Stres w miejscu pracy – co warto wiedzieć i jak sobie z nim radzić? – Państwowa Inspekcja Pracy - czym jest stres? Jak sobie z nim radzić? Czym jest mobbing? Eksperci z Państwowej Inspekcji Pracy odpowiedzą na te i wiele innych pytań związanych ze stresem w pracy. 
Więcej informacji: https://bit.ly/2EMTV7W

 

  • Piątek, 16.11 

10:00-12:00 Sztuka negocjacji i podejmowania decyzji z Alexander Mann Solutions - podczas warsztatu omówione zostaną różne typy negocjacji, sposoby przygotowania do rozmowy, określenia konkretnego celu negocjacji, oraz czynniki, które mogą wpłynąć na ich przebieg.
Więcej informacji: https://bit.ly/2Azwdbb 


13:00-17:00 Pan tu nie stał, czyli współczesna obsługa klienta z Alight - kim są nasi Klienci w codziennym życiu? Co sprawia, że obsługa jest dla nas „wow”? Czym są „momenty prawdy” i jakie mają przełożenie na codzienne doświadczenia? Na te i inne pytania uczestnicy zdecydowanie znajdą odpowiedź w trakcie spotkania.
Więcej informacji: https://bit.ly/2JpacOW

 

Do zobaczenia!

Polecamy również
Career Just for JU - find your career path in Poland!
Shape the future of recruitment with Potential Park
NATO Internship Programme