Dzień Otwarty AIP UJ w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji 2019!

DZIEŃ OTWARTY AIP UJ

W ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji 2019 zapraszamy na dzień otwarty AIP UJ. Będzie można zapytać o wszystko, co dotyczy Inkubatora, start-upów, pomysłów biznesowych i nie tylko. Nie zabraknie też gier, quizów oraz konkursów.

KIEDY:  11 czerwca, 10:00 - 14:00

GDZIE:  siedziba AIP UJ (ul. Łojasiewicza 6, Wydział Matematyki i Informatyki UJ)

Brak konieczności zapisów.

HUMAN[IT]STA – PRELEKCJA ORAZ SESJA Q&A

W ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji 2019 o tym, dlaczego humaniści są niezbędni dla rozwoju branży IT, opowie gość Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości UJ - Bartek Jaźwiński, współzałożyciel Perfect Dashboard, absolwent Komparatystyki UJ, mentor i uczestnik programu akceleracyjnego Berkeley SkyDeck. Po prezentacji zapraszamy na sesję Q&A.

KIEDY:  11 czerwca, 17:00 - 18:00

Zapisy na wydarzenie: inkubator@uj.edu.pl lub https://humanitsta.evenea.pl

WARSZTATY DESIGN THINKING – ZWINNE WYBORY W FIRMIE

Warsztaty bazujące na metodzie DesignThinking. Pokażemy narzędzia ułatwiające wybór priorytetów w firmie i kolejności realizacji zadań, wykorzystamy także elementy The Core Protocols stosowane w pracy zespołów Microsoft i metody NVC. Prowadzące: dr Magdalena Trzcionka i Edyta Giżycka – teamHADRON.

KIEDY:  13 czerwca, 18:00 - 19:00

Zapisy na wydarzenie: inkubator@uj.edu.pl lub https://evenea.pl/event/zwinneteamhadron

Udział w we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny.

Zapraszamy!

Konkurs na stanowisko Asystenta Sędziego w Sądzie Okręgowym w Krakowie
LOT Cabin Crew Open Day w Krakowie
"Małopolska Noc Naukowców 2019": wolontariusze poszukiwani!
Zostań dyplomatą! MSZ ogłasza nabór na aplikację dyplomatyczno-konsularną w edycji 2020A