Letnia akcja Biura Karier! Coaching, konsultacje, testy!

Sesje masz już za sobą? A może nawet obronę? Zastanawiasz się „...i co dalej?"? Przyjdź w wakacje do Biura Karier!

Nie wiesz jakiego rodzaju pracę chcesz wykonywać? Rozwiąż testy, które pomogą wskazać Twoje kluczowe zainteresowania i predyspozycje. To pierwszy krok do planowania i rozwijania kariery zawodowej.

Więcej informacji: Testy psychozawodowe

Zapisy: wypełnij formularz

Wakacje to dobry czas na intensywniejszą pracę nad swoją przyszłością. Skorzystaj z cyklu 6 spotkań w ramach coachingu kariery. Poznaj swoje mocne strony i obszary do rozwoju. Wyznacz cele i zaplanuj drogę do ich osiągnięcia.

Więcej informacji: Coaching kariery

Zapisy: wypełnij formularz

Przygotowujesz się do procesu rekrutacyjnego? Weź udział w konsultacji dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny), symulacji rozmowy kwalifikacyjnej, stwórz profesjonalny profil w serwisie LinkedIn i zwiększ swoje szanse na sukces.

Więcej informacji: Doradztwo zawodowe

Zapisy: wypełnij formularz

Zapraszamy studentów i absolwentów Uniwersytetu Jagiellońskiego!

Konkurs na stanowisko Asystenta Sędziego w Sądzie Okręgowym w Krakowie
LOT Cabin Crew Open Day w Krakowie
"Małopolska Noc Naukowców 2019": wolontariusze poszukiwani!
Zostań dyplomatą! MSZ ogłasza nabór na aplikację dyplomatyczno-konsularną w edycji 2020A