Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

"Małopolska Noc Naukowców 2019": wolontariusze poszukiwani!

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego zaprasza Wolontariuszy do realizacji projektu „MAŁOPOLSKA NOC NAUKOWCÓW 2019” w dniu 27 września 2019 roku.

„Małopolska Noc Naukowców” to organizowane od 13 lat wydarzenie popularno-naukowe, które w atmosferze zabawy ukazuje uczestnikom najciekawsze aspekty pracy naukowców. Koordynatorem przedsięwzięcia jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. Program zawiera ponad 1 800 wydarzeń, przygotowanych przez około 1 300 naukowców z różnych dziedzin nauki. Wśród aktywności proponowanych przez współorganizatorów są m.in. warsztaty, demonstracje naukowe, wykłady, wizyty z przewodnikiem w labolatoriach i instytutach badawczych zwykle niedostępnych dla ogółu społeczeństwa, gry i konkursy popularno-naukowe. Małopolska Noc Naukowców, ciesząc się popularnością oraz niesłabnącym zainteresowaniem wśród uczestników, na stałe wpisała się w kalendarz małopolskich imprez naukowych.

Wydarzenie odbywa się 8 miastach Regionu - Krakowie, Tarnowie, Nowym Sączu, Niepołomicach, Skawinie, Oświęcimiu, Andrychowie i Chrzanowie. Program Małopolskiej Nocy Naukowców przygotowywany jest przez instytucje partnerskie, w tym: szkoły wyższe, instytuty naukowe, centra badawcze przedsiębiorstwa, szkoły średnie i instytucje popularyzujące naukę.

Szczegółowe informacje na temat „Małopolskiej Nocy Naukowców” znajdują się na stronie: http://www.nocnaukowcow.malopolska.pl/.

 

Zapraszamy 40 osób do pomocy w realizacji projektu „Małopolska Noc Naukowców 2019” w formie wolontariatu w instytucjach partnerskich wydarzenia.

Zakres zadań w dniu wydarzenia - 27 września 2019 roku m.in.:

 • wsparcie organizacyjne w celu zapewnienia sprawnego przeprowadzenia działań realizowanych w ramach „Małopolskiej Nocy Naukowców 2019”,
 • pomoc przy dystrybucji materiałów promocyjnych,
 • udzielanie informacji o poszczególnych wydarzeniach realizowanych w ramach projektu „Małopolska Noc Naukowców 2019”,
 • dystrybucja ankiety ewaluacyjnej, przygotowanej przez koordynatora projektu – Departament Nadzoru Właścicielskiego i Gospodarki.

Miejsce odbywania wolontariatu: Kraków, w godzinach od 16:00 do 24:00.

Dlaczego warto?

 • możesz spotkać ciekawych ludzi, naukowców, autorytety w swoich dziedzinach, ludzi o niezwykłych zainteresowaniach,
 • możesz zobaczyć miejsca niedostępnych dla ogółu społeczeństwa,
 • możesz poszerzyć wiedzę i zainspirować się – może i Ty zostaniesz naukowcem w przyszłości,
 • możesz zdobyć doświadczenie przy organizacji tego typu przedsięwzięcia,
 • otrzymasz zaświadczenie z odbycia wolontariatu w ramach projektu „Małopolska Noc Naukowców 2019”,
 • zyskasz interesującą i niecodzienną pozycję do własnego CV,
 • spędzisz wolny czas w miłym nastroju i w atmosferze zabawy.

Jeśli jesteś zainteresowany i masz ukończone 18 lat

Podania i CV prosimy przesyłać do dnia 19 września 2019 roku na adres Dagmara.Wdowicz@umwm.malopolska.pl w temacie prosimy wpisywać: „Małopolska Noc Naukowców 2019”.

 

Kontakt:

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, ul. Racławicka 56, 30-017 Kraków

Rekrutacja wolontariuszy: Biura Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Zespół Rozwoju Pracowników, Dagmara Wdowicz, tel. 12/63 03 146, e-mail: Dagmara.Wdowicz@umwm.maloposka.pl

Realizacja projektu: Departament Nadzoru Właścicielskiego i Gospodarki, Zespół ds. Współpracy Gospodarczej, Agnieszka Florek, tel. 12/63 03 370, e-mail: Agnieszka.Florek@umwm.malopolska.pl

Dokumenty aplikacyjne: podanie i CV powinny być opatrzone własnoręcznie podpisaną klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z rekrutacją i organizacją wolontariatu podczas Małopolskiej Nocy Naukowców 2019 w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego”.

Do dokumentów należy dołączyć:

 • oświadczenie kandydata, dotyczące przetwarzania danych osobowych oraz wykorzystania wizerunku,
 • oświadczenie – informacja dla kandydata dotycząca ochrony danych osobowych zgodnych z RODO.

Informujemy, że kontaktować się będziemy wyłącznie z wybranymi osobami. Złożonych dokumentów Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego nie zwraca.