LOT Cabin Crew Open Day w Krakowie

Szukasz pracy? Masz dość rutyny? Oczekujesz czegoś więcej niż monotonia życia za biurkiem? Jesteś otwarty/a na zmianę stylu życia? Posługujesz się językami obcymi, które chcesz wykorzystywać w pracy zawodowej? Rozpocznij karierę w chmurach jako cabin crew!
Zapoznaj się z naszymi wymaganiami, wypełnij formularz zgłoszeniowy i przyjdź spotkać się z członkami naszego zespołu- LOT Cabin Crew Sp. z o.o.

Do twoich zadań jako Cabin Crew będzie należało:

Zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa oraz komfortu pasażerów podczas każdego lotu zgodnie z obowiązującymi procedurami
Pełnienie funkcji ambasadora naszej marki; reprezentowanie PLL LOT podczas pełnienia obowiązków służbowych

Nasze oczekiwania:

✈️ Wykształcenie min. średnie
✈️ Płynność i poprawność wypowiedzi w języku polskim
✈️ Znajomość języka angielskiego na poziomie min.B2
✈️ Doświadczenie w obsłudze klienta min 2 lata
✈️ Umiejętność pływania
✈️ Brak tatuaży w widocznych miejscach
✈️ Dobry stan zdrowia
✈️ Pełna dyspozycyjność
✈️ Możliwość zarejestrowania działalności gospodarczej w Polsce

Mile widziana znajomość języków:
chiński 🇨🇳 hindi 🇮🇳, japoński🇯🇵 ,koreański🇰🇷
Za udokumentowaną znajomość w/w języków na poziomie min. B2 oferujemy dodatek w wysokości 1000 zł miesięcznie za każdy język oraz oferujemy szybsze przeszkolenie na Boeinga 787 i loty do orientalnych destynacji.)

Co oferujemy?

✈️Codzienny kontakt z międzynarodowym środowiskiem pracy
✈️ Styl życia wypełniony podróżami
✈️ Zróżnicowane godziny pracy ułożone według stabilnego grafiku
✈️ Możliwość wykorzystania języków obcych w pracy
✈️ Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
✈️ Możliwość korzystania z bogatej oferty benefitów: szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa, zniżki na bilety lotnicze dla Ciebie i Twojej rodziny.

Czekamy właśnie na Ciebie!

Osoby zainteresowane, które spełniają wszystkie wymienione oczekiwania prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz przyniesienie kopii CV ze zdjęciem, kopii ukończenia uczelni oraz kopii certyfikatów językowych.

Link do rejestracji na spotkanie: https://calendly.com/lotcabincrew/lot-cabin-crew-open-day-krk

Konkurs na stanowisko Asystenta Sędziego w Sądzie Okręgowym w Krakowie
"Małopolska Noc Naukowców 2019": wolontariusze poszukiwani!
Zostań dyplomatą! MSZ ogłasza nabór na aplikację dyplomatyczno-konsularną w edycji 2020A
Praktyka dla absolwentów w Urzędzie BEREC - Agencji Unii Europejskiej z siedzibą w Rydze (Łotwa)