Konkurs AgroBioTop 2020 z zakresu biotechnologii

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu AgroBioTop! To już czwarta edycja programu. Celem Nagrody jest promocja nauki polskiej poprzez wyróżnianie aktywnych zawodowo młodych uczonych, których uznane osiągnięcie z zakresu biotechnologii przyczyniło się do rozwoju nauk rolniczych i wnosi wybitny wkład w rozwój rolnictwa. W edycji 2020 w sposób szczególny premiowane będą osiągnięcia, przyczyniające się lub mogące się przyczynić do realizacji idei rolnictwa zrównoważonego.

Kandydatami do AgroBioTop - i nagrody pieniężnej 5 000 Euro - mogą̨ być uczeni ze stopniem doktora, jak również doktoranci. Kandydatury można zgłaszać od 1 czerwca do 10 września br., zaś ogłoszenie laureata nastąpi w grudniu br. Pełne informacje o konkursie znajdują się w Regulaminie.

Uprzejmie prosimy o przesłanie zgłoszeń - formularza wniosku na adres poczty elektronicznej prof. dr hab. Tomasza Twardowskiego: twardows@ibch.poznan.pl .

Na ewentualne pytania odpowie Aleksandra Stasiak, Sekretarz Nagrody: tel. 22 854 16 21.