"Wróć z POWERem!” - prawo pracy i prawa pracownika

W Polsce jest kilka rodzajów zatrudnienia, które mają różny charakter i konsekwencje. Jeżeli pracujemy na podstawie umowy zlecenie, to mamy inne prawa i obowiązki niż ktoś zatrudniony na podstawie umowy o pracę.

Jeżeli masz pytania i wątpliwości dotyczące różnych form zatrudnienia – nasz konsultant jest do Twojej dyspozycji!

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie realizuje projekt „Wróć z POWERem!”. Pomagamy młodym wracającym z zagranicy urządzić się na nowo w Polsce. Wyjaśniamy nie tylko zawiłości prawa pracy -  oferujemy o wiele więcej!

Zadzwoń do naszego konsultanta i przekonaj się, jak możemy Ci pomóc!

500 573 931

powroty@wup-krakow.pl

Pracujemy on-line. Nie musisz wychodzić ani nigdzie jechać, żeby być uczestnikiem naszego projektu.

Projekt jest realizowany przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.