Weź udział w dyskusji grupowej i zgarnij gadżety UJ!

Biuro Karier Centrum Wsparcia Dydaktyki serdecznie zaprasza studentki oraz studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego, do wzięcia udziału w dyskusji grupowej (fokusie). Do badania zapraszamy studentki oraz studentów, którzy zrealizowali obowiązkowe praktyki studenckie w ramach swojego kierunku na UJ.

Na czym to polega?

Fokus to moderowana dyskusja grupowa dotycząca konkretnego pytania badawczego. W naszym przypadku dyskusja będzie koncentrować się na doświadczeniach osób studiujących na UJ w zakresie obowiązkowych praktyk studenckich.

Czego chcemy się od Was dowiedzieć?

W naszym badaniu chcemy poznać jak najwięcej różnych doświadczeń osób studiujących dotyczących ich praktyk. Zależy nam na zarówno pozytywnych, jak i negatywnych spostrzeżeniach, a także refleksjach związanych z posiadanym doświadczeniem w realizacji praktyk.

Kiedy, gdzie i ile czasu?

Spotkanie grupy fokusowej odbędzie się na przełomie lipca i sierpnia, w formie stacjonarnej, w budynku Centrum Wsparcia Dydaktyki (ul. Ingardena 6, wejście od ul. Oleandry 2a). Dokładny termin zostanie ustalony z wybranymi do badania osobami. Przewidujemy, że spotkanie będzie trwało około 1,5h.

Czy dostanę coś w zamian za poświęcony czas?

Oprócz zapewnionego symbolicznego poczęstunku, w zamian za poświęcony czas, uczestnikom oferujemy zestaw różnych atrakcyjnych gadżetów uniwersyteckich. Udział w badaniu to również szansa na nawiązanie z nami współpracy i poznanie działań Biura Karier, wspierających studentów/ki oraz absolwentów/ki na rynku pracy.

Jak mogę wziąć udział w fokusie?

Aby zgłosić chęć wzięcia udziału w badaniu wystarczy wypełnić krótki formularz kwalifikacyjny. O wyniku rekrutacji decyduje kolejność zgłoszeń oraz liczba chętnych osób z danych rodzajów kierunków (według kategorii: humanistyczne, społecznych, przyrodnicze, ścisłe).