Zaproszenie na dzień otwarty w State Street Bank

Nowy rok to nowe postanowienia, nowe decyzje, również te dotyczące rozwoju i kariery. Zapraszamy zainteresowanych Studentów i Studentki na Open Day u naszego wieloletniego partnera: firmy Street State Bank! To doskonała okazja do wzięcia udziału w prezentacji na temat specyfiki pracy i działalności firmy.

Ponadto będzie można uzyskać informacje na temat procesu rekrutacyjnego, porozmawiać z pracownikami oraz zwiedzić biuro.

„Prezentacja firmy prowadzona będzie przez managerów – reprezentantów wybranych działów, do których poszukujemy pracowników. Uczestnicy dowiedzą się jakie obszary wiedzy znajdą zastosowanie w poszczególnych departamentach. Poznają historię Organizacji, zespoły, charakter pracy oraz kulturę organizacyjną, a nasi pracownicy podpowiedzą jak efektywnie łączyć naukę z rozwojem zawodowym. Będzie także możliwość zadania pytań osobom, które już kilka lat temu postanowiły związać swoją karierę zawodową z firmą State Street Bank”.

Zapraszamy do rejestracji w jednym z dwóch terminów:

Do zobaczenia!