Lato w Biurze Karier - konsultacje i coaching kariery

06.07.2018
Sesje masz już za sobą? A może nawet obronę? Zastanawiasz się „...i co dalej?"? Przyjdź w wakacje do Biura Karier!
więcej o Lato w Biurze Karier - konsultacje i coaching kariery

11.06.2018
Weź udział w konsultacji dokumentów aplikacyjnych lub symulacji rozmowy rekrutacyjnej!
więcej o Czerwiec z Biurem Karier - konsultacje dokumentów aplikacyjnych i symulacje rozmów rekrutacyjnych

Firma Picodi.com zaprasza do udziału w konkursie o 3 miesięczny płatny staż.

05.06.2018
Wynagrodzenie w okresie stażu będzie wynosić 700€ za miesiąc.
więcej o Firma Picodi.com zaprasza do udziału w konkursie o 3 miesięczny płatny staż.

24.05.2018
więcej o Spotkanie z firmą Selvita - wykład pt. How do we approach to drug discovery. Selvita's case study.

Ostatnia szansa na wakacyjny płatny staż w Polsce w ramach Programu Kariera!

22.05.2018
Zdobywaj doświadczenie i zarabiaj od 2500 zł miesięcznie! Program Kariera Polskiej Rady Biznesu to kilkadziesiąt najlepszych polskich firm w jednym miejscu i ponad 100 płatnych staży do wyboru. Rekrutacja do jednego z najstarszych polskich programów stażowych trwa tylko do 31 maja.
więcej o Ostatnia szansa na wakacyjny płatny staż w Polsce w ramach Programu Kariera!