Dzień z Grupą Azoty - jak dać się odkryć w gąszczu kandydatów!

15.05.2018
GRUPA AZOTY - największy koncern chemiczny w Polsce i jedna z kluczowych grup kapitałowych w Europie zaprasza na wykład i warsztat, podczas którego dowiesz się jak dać się odkryć w gąszczu kandydatów!
więcej o Dzień z Grupą Azoty - jak dać się odkryć w gąszczu kandydatów!

Zostań Ambasadorem KPMG!

15.05.2018
Ruszyła rekrutacja do programu Ambasadorzy KPMG. Jeśli masz głowę pełną pomysłów, aktywnie działasz w organizacjach studenckich lub kołach naukowych, jesteś urodzonym organizatorem, a do tego chętnie udzielasz się w mediach społecznościowych to szukamy właśnie Ciebie.
więcej o Zostań Ambasadorem KPMG!

III edycja Konkursu "Mój Rozwój!" ruszyła!

14.05.2018
STAŻYSTO, proponujemy Ci atrakcyjny PROGRAM STAŻU. Zapomnij o parzeniu kawy i stercie dokumentów do kserowania. Jako nasz STAŻYSTA będziesz zaangażowany w ciekawe projekty, poznasz ludzi z pasją wykonujących swoją pracę. Zyskasz nowe doświadczenia, zmierzysz się z ciekawymi wyzwaniami, a także poznasz tematykę FUNDUSZY EUROPEJSKICH „od kuchni”.
więcej o III edycja Konkursu "Mój Rozwój!" ruszyła!

Rusza III edycja Konkursu o Staż – Rozwój Kadr sektora kosmicznego

02.05.2018
Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. wraz ze Związkiem Pracodawców Sektora Kosmicznego serdecznie zapraszają do udziału w III edycji Konkursu o Staż – Rozwój Kadr sektora kosmicznego, który kierujemy do absolwentów i młodych naukowców.
więcej o Rusza III edycja Konkursu o Staż – Rozwój Kadr sektora kosmicznego

Biuro Bezpieczeństwa Narodowego rozpoczęło nabór na staż

25.04.2018
Biuro Bezpieczeństwa Narodowego rozpoczęło nabór kandydatów do programu Wakacyjnych Staży Studenckich. Program stażowy umożliwia zdobycie doświadczenia w instytucji wykonującej zadania bezpośrednio dla Prezydenta RP, a także daje szansę zatrudnienia w instytucjach administracji państwowej.
więcej o Biuro Bezpieczeństwa Narodowego rozpoczęło nabór na staż