Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Start naboru zgłoszeń na płatne staże tłumaczeniowe w Komisji Europejskiej

19.02.2024
Oferta przeznaczona jest zarówno dla świeżo upieczonych absolwentów, jak i dla osób z doświadczeniem zawodowym. Program stażu jest dopasowywany indywidualnie do zainteresowań i potrzeb zakwalifikowanych osób.
więcej o Start naboru zgłoszeń na płatne staże tłumaczeniowe w Komisji Europejskiej

Working in Science Internship Program 2024 - letni staż w AstraZeneca

16.02.2024
AstraZeneca zaprasza studentów ostatniego roku oraz absolwentów do aplikacji na letni program stażowy Working in Science! Przyjmowanie zgłoszeń rozpocznie się 20 lutego i potrwa do 18 marca.
więcej o Working in Science Internship Program 2024 - letni staż w AstraZeneca

Ukończyłeś/aś kierunek związany z finansami? Plastic Omnium rekrutuje do International Finance Graduate Program!

12.02.2024
Głodny wyzwań? Dołącz do grupy, której sercem jest innowacja i przyczyń się do rewolucji mobilności! Plastic Omnium poszukuje wymagających, kreatywnych i inteligentnych młodych absolwentów, którzy wezmą udział w programie International Finance Graduate Program.
więcej o Ukończyłeś/aś kierunek związany z finansami? Plastic Omnium rekrutuje do International Finance Graduate Program!

XIII edycja Konkursu o Nagrodę Młodych Dziennikarzy im. Bartka Zdunka

09.02.2024
Nagroda Młodych Dziennikarzy im. Bartka Zdunka to niepowtarzalna szansa dla młodych twórców, aby zdobyć uznanie w świecie mediów i pokazać swój talent światu. Celem organizatorów – już od trzynastu lat – jest dostrzeżenie dziennikarskich talentów oraz medialnych inicjatyw, które zasługują na uznanie.
więcej o XIII edycja Konkursu o Nagrodę Młodych Dziennikarzy im. Bartka Zdunka

Zostań #OFFVOLO! Nabór wolontariuszy do 17. edycji Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Mastercard OFF CAMERA trwa

07.02.2024
Dzięki wolontariatowi na Mastercard OFF CAMERA będziesz częścią prestiżowego wydarzenia o skali międzynarodowej. To niecodzienne i obfitujące w wyzwania doświadczenie, które pozwoli Ci poznać od kuchni funkcjonowanie festiwalu filmowego. Niezależnie czy jesteś studentką/studentem, uczysz się czy pracujesz – na Mastercard OFF CAMERA jest miejsce dla każdego! W ramach wolontariatu istnieje także możliwość odbycia praktyk studenckich.
więcej o Zostań #OFFVOLO! Nabór wolontariuszy do 17. edycji Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Mastercard OFF CAMERA trwa

Women That Matters 2024. Deloitte zaprasza studentki do udziału w projekcie mentoringowym

31.01.2024
Rozpoczął się nabór do V edycji programu mentoringowego skierowanego do studentek poszukujących swojej ścieżki zawodowej i inspiracji do działania - Woman That Matters oraz Woman That Matters TECH!
więcej o Women That Matters 2024. Deloitte zaprasza studentki do udziału w projekcie mentoringowym

I Ty możesz zostać Ambasadorem/Ambasadorką Karier UE na UJ! Aplikuj do 6 lutego

23.01.2024
Już po raz czternasty uczelnie w całej Europie będę wyłaniać swojego reprezentanta do programu „Ambasador Karier UE” prowadzonego z inicjatywy Europejskiego Urzędu Doboru Kadr (EPSO). Chcesz zostać nim na Uniwersytecie Jagiellońskim? Weź udział w procesie rekrutacji!
więcej o I Ty możesz zostać Ambasadorem/Ambasadorką Karier UE na UJ! Aplikuj do 6 lutego

Zostań studenckim liderem i wygraj staż w fundacji DKMS!

22.01.2024
Daj sobie szansę na wygranie płatnego, półrocznego stażu w w Fundacji o międzynarodowym profilu działalności! Zgłoś się do projektu HELPERS’ GENERATION Fundacji DKMS i jako Studencki Lider zorganizuj na uczelni akcję rejestracji potencjalnych Dawców szpiku.
więcej o Zostań studenckim liderem i wygraj staż w fundacji DKMS!

Program stażowy ABB Global Early Talent Program (GETP). Rekrutacja trwa

09.01.2024
Zgłoś się już teraz do programu stażowego ABB Global Early Talent Program (GETP) w dziale finansowym i buduj swoją karierę razem z ABB!
więcej o Program stażowy ABB Global Early Talent Program (GETP). Rekrutacja trwa

Staż u Europejskiego Rzecznika Praw Obywatelskich - web development (Java). Aplikuj do 22 stycznia!

21.12.2023
Europejski Rzecznik Praw Obywatelskich poszukuje stażysty z zakresu web development (Java) do wsparcia w rozwoju stron internetowych Rzecznika zarówno w Internecie, jak i Ekstranecie. Przewidywane rozpoczęcie stażu: wiosna 2024.
więcej o Staż u Europejskiego Rzecznika Praw Obywatelskich - web development (Java). Aplikuj do 22 stycznia!