07.07.2023
Prezes Narodowego Banku Polskiego zaprasza absolwentów uczelni wyższych do udziału w kolejnej edycji Programu „Staże Prezesa NBP”! Obroniłeś/aś tytuł magistra? Nie zwlekaj i aplikuj na płatny, roczny staż!
więcej o Rusza kolejna edycja Programu „Staże Prezesa NBP” dla absolwentów uczelni wyższych!

Zapraszamy na lipcowe konsultacje z doradcą rynku pracy z językiem ukraińskim

26.06.2023
Jesteś z Ukrainy i studiujesz na UJ? Szukasz stażu lub pierwszej pracy? i chcesz poznać perspektywy pracy na polskim rynku? Zapraszamy na konsultacje z doradcą rynku pracy z językiem ukraińskim - umów się na spotkanie już teraz!
więcej o Zapraszamy na lipcowe konsultacje z doradcą rynku pracy z językiem ukraińskim

Praktyki studenckie? Zrealizuj je w Polskiej Agencji Kosmicznej!

23.06.2023
Polska Agencja Kosmiczna zaprasza do realizowania praktyk studentki i studentów, którzy ukończyli min. I rok studiów. Nie musisz studiować astronomii czy kosmonautyki, by stać się częścią jej zespołu, a nabór jest ciągły!
więcej o Praktyki studenckie? Zrealizuj je w Polskiej Agencji Kosmicznej!

22.06.2023
Możesz zostać jedną z czterech osób, które wezmą udział w dodatkowym programie płatnych praktyk w MFiPR. Nie będziesz kserować tony papierów, ale wraz ze swoim zespołem będziesz wykonywał_a konkretne i ciekawe zadania. Masz poniżej 26 r.ż.? Aplikuj do 5 lipca!
więcej o zaFUNDuj sobie przyszłość - dodatkowe programy płatnych praktyk studenckich w Ministerstwie Finansów i Polityki Regionalnej

Kampus Kreatywny Direction Earth/Space. Aplikuj do 25 czerwca!

20.06.2023
Do rekrutacji zachęcamy studentów i studentki do 25 roku życia, które interesują się nauką lub możliwościami jej połączenia z innymi dziedzinami, takimi jak kultura, inżynieria, przedsiębiorczość, edukacja czy sztuka. Dołącz do grona młodych twórców poszukujących rozwiązań dla najbardziej palących ekologicznych i społecznych wyzwań z wykorzystaniem prawdziwych danych z obserwacji Ziemi!
więcej o Kampus Kreatywny Direction Earth/Space. Aplikuj do 25 czerwca!

Letnia Akademia Liderów RODO. Zapisy do 22 czerwca!

02.06.2023
Urząd Ochrony Danych Osobowych zaprasza na startująca już w lipcu Letnią Akademię Liderów RODO, dzięki której studenci i młodzi absolwenci mają szansę wzbogacić swoją wiedzę o tajniki stosowania ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, a więc RODO.
więcej o Letnia Akademia Liderów RODO. Zapisy do 22 czerwca!

30.05.2023
W lipcu w Ministerstwie Rozwoju i Technologii odbędzie się letni program stażowy Summer of Development. Program jest adresowany do studentów oraz do uczniów szkół ponadpodstawowych, osób między 18 a 26. rokiem życia. Uczestnicy wezmą udział w debatach, warsztatach i wykładach, odwiedzą wybrane przedsiębiorstwa, instytucje i think tanki, a także poznają specyfikę pracy w administracji państwowej.
więcej o Program stażowy „Summer of Development" w Ministerstwie Rozwoju i Technologii. Aplikuj do 4 czerwca!

26.05.2023
Trwa rekrutacja uzupełniająca do grona wolontariuszy_ek Igrzysk Europejskich 2023 - największego multidyscyplinarnego wydarzenia w Europie w tym roku i jednocześnie największej imprezy sportowej w historii naszego kraju! W ramach wolontariatu można także odbyć praktyki zawodowe.
więcej o Szukasz wolontariatu lub miejsca na praktyki studenckie? Zostań częścią Igrzysk Europejskich 2023

Kariera w UE? Weź udział w szkoleniu i przygotuj się do testów EPSO!

24.05.2023
Myślisz o karierze w strukturach Unii Europejskiej? Zapraszamy na szkolenie online na temat praktycznych wskazówek jak przygotować się do testów EPSO (Europejskiego Urzędu Doboru Kadr). Szkolenie poprowadzi András Baneth - starszy doradca i trener w Radzie ds. Spraw Publicznych, autor Ultimate EU Test Book oraz trener w wiodącym unijnym serwisie przygotowującym do egzaminów EU-Training.
więcej o Kariera w UE? Weź udział w szkoleniu i przygotuj się do testów EPSO!

Nabór do Młodzieżowej Rady Sprawiedliwości III kadencji

17.05.2023
Ministerstwo Sprawiedliwości ogłasza nabór do Młodzieżowej Rady Sprawiedliwości III kadencji, który potrwa do 31 maja 2023 r. Głównym celem Młodzieżowej Rady Sprawiedliwości jest promowanie wśród młodzieży postaw skupionych na aktywne współdziałanie w rozwoju i budowanie świadomości prawnej, a także włączenie młodych ludzi w dialog dotyczący wymiaru sprawiedliwości oraz kształcenia prawnego w Polsce.
więcej o Nabór do Młodzieżowej Rady Sprawiedliwości III kadencji