05.05.2023
Informujemy, że Przewodniczący Komisji Nadzoru Finansowego ogłosił XII edycję Konkursu o Nagrodę Przewodniczącego KNF za najlepszą pracę doktorską z zakresu rynku finansowego. Celem Konkursu jest inspirowanie rozwoju rynku finansowego i jego innowacyjności poprzez zwiększanie zainteresowania środowiska akademickiego zagadnieniami związanymi z organizacją i funkcjonowaniem rynku finansowego oraz nadzorem nad tym rynkiem.
więcej o Konkurs o Nagrodę Przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego za najlepszą pracę doktorską z zakresu rynku finansowego

Otwarty nabór na staż naukowy w Joint Research Centre (Komisja Europejska)

04.05.2023
Dołącz do Joint Research Centre (Komisja Europejska) - aplikuj na płatny, 5-miesięczny staż zagraniczny dla absolwentów rozpoczynający się w październiku 2023!
więcej o Otwarty nabór na staż naukowy w Joint Research Centre (Komisja Europejska)

Open Day ABB - studencie_tko, nie możesz tego przegapić!

04.05.2023
Szukasz stażu lub pracy, które poszerzą Twoje kompetencje? Jesteś ambitny i gotowy na wyzwania? A może chcesz dowiedzieć się jak pracuje się w międzynarodowej korporacji? Jeśli tak to Open Day ABB w Krakowie jest właśnie dla Ciebie - wpadnij już 9 maja!
więcej o Open Day ABB - studencie_tko, nie możesz tego przegapić!

Zostań Ambasadorem KPMG - ruszył nabór do kolejnej edycji programu

28.04.2023
Studiujesz prawo, ekonomię, finanse, zarządzanie, informatykę lub kierunki pokrewne? Jeśli aktywnie działasz w kołach naukowych lub organizacjach studenckich, jesteś osobą zainteresowaną karierą w międzynarodowej firmie audytorsko-doradczej, dołącz do ekipy Ambasadorów i promuj KPMG wśród studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego! Termin zgłoszeń: 31 maja 2023.
więcej o Zostań Ambasadorem KPMG - ruszył nabór do kolejnej edycji programu

Dzień otwarty dla studentów w Pontica Solutions Kraków

27.04.2023
Odwiedź biuro Pontica Solutions, poznaj zespół i zobacz, jak pracuje się w dynamicznym i innowacyjnym środowisku BPO oraz ITO! Taka okazja już 9 maja!
więcej o Dzień otwarty dla studentów w Pontica Solutions Kraków

Bahlsen na Start! - roczny płatny program stażowy dla studentów i absolwentów

20.04.2023
Żegnaj teorio, witaj praktyko! Bahlsen Polska zapra­sza studentów i absol­wentów do dołą­czenia do zespołów firmy w ramach praktyk i staży zawo­do­wych w różnych obszarach dzia­łal­ności, m.​in. produkcji, zarzą­dzania jakością i bezpie­czeń­stwem, finansów, marke­tingu czy IT.
więcej o Bahlsen na Start! - roczny płatny program stażowy dla studentów i absolwentów

'NATO Internship & Young Professional Programme' - trwa nabór zgłoszeń!

06.04.2023
Trwa nabór zgłoszeń do 'NATO Internship & Young Professional Programme'! Termin aplikacji upływa 7 maja 2023 roku. Start programów dla wybranych kandydatów i kandydatek: 2024 rok.
więcej o 'NATO Internship & Young Professional Programme' - trwa nabór zgłoszeń!

Zapraszamy na Cisco Tech Fest i pierwszy Hackaton w Cisco Kraków!

04.04.2023
Sprawdź się w programowaniu, poznaj biuro i zespół Cisco Kraków! Na najlepszych czekają nagrody!
więcej o Zapraszamy na Cisco Tech Fest i pierwszy Hackaton w Cisco Kraków!

Wakacyjny program stażowy w EPAM Polska dla studentów studiów informatycznych

29.03.2023
Jesteś minimum na drugim roku studiów informatycznych? EPAM Polska zaprasza na płatny staż wakacyjny. Wybierz program dla siebie i aplikuj!
więcej o Wakacyjny program stażowy w EPAM Polska dla studentów studiów informatycznych

24.03.2023
Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej już po raz ósmy zaprasza studentów_tki, którzy nie ukończyli 26 lat do aplikowania do programu płatnych praktyk letnich - „zaFUNDuj sobie przyszłość”!
więcej o zaFUNDuj sobie przyszłość - zaproszenie na program letnich płatnych praktyk studenckich