Egzamin dla kandydatów na tłumaczy języka angielskiego w ONZ

02.02.2023
Ministerstwo Spraw Zagranicznych zachęca studentów ostatnich roczników oraz absolwentów do nadsyłania zgłoszeń do udziału w egzaminie dla kandydatów na tłumaczy języka angielskiego w Organizacji Narodów Zjednoczonych przeprowadzanym przez Sekretariat ONZ (Department for General Assembly and Conference Management).
więcej o Egzamin dla kandydatów na tłumaczy języka angielskiego w ONZ

Płatny staż w UNHCR - aplikuj do 24 stycznia!

17.01.2023
Zachęcamy do aplikowania na sześciomiesięczny płatny staż w krakowskim oddziale Biura Wysokiego Komisarza ds. Uchodźców w Krakowie.
więcej o Płatny staż w UNHCR - aplikuj do 24 stycznia!

Zaproszenie na dzień otwarty w State Street Bank

13.01.2023
Nowy rok to nowe postanowienia, nowe decyzje, również te dotyczące rozwoju i kariery. Zapraszamy zainteresowanych Studentów i Studentki na Open Day u naszego wieloletniego partnera: firmy Street State Bank! To doskonała okazja do wzięcia udziału w prezentacji na temat specyfiki pracy i działalności firmy.
więcej o Zaproszenie na dzień otwarty w State Street Bank

Program stażowy Blue Book (Komisja Europejska), edycja 2023 - rekrutacja trwa!

11.01.2023
Zdobądź międzynarodowe doświadczenie i poznaj procesy oraz politykę instytucji europejskich od wewnątrz! Rekrutacja na 5-miesięczny staż (od 10.2023) w Komisji Europejskiej potrwa do 31.01.2023
więcej o Program stażowy Blue Book (Komisja Europejska), edycja 2023 - rekrutacja trwa!

Praktyki w ZUS dla Studentów i Studentek UJ

19.12.2022
Szukasz miejsca na praktyki? Zrób je w największej instytucji finansowej w Polsce!
więcej o Praktyki w ZUS dla Studentów i Studentek UJ

10.11.2022
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych serdecznie zaprasza Studentów UJ na praktyki studenckie w Departamencie ds. Teleinformatyki!
więcej o Praktyki studenckie w IT! Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) - Departament ds. Teleinformatyki

Ruszyły zapisy na Akademię State Street!

09.11.2022
Ruszyły zapisy na Akademię State Street! W trakcie trwania Akademii zdobędziesz wiedzę i umiejętności przydatne w pracy w międzynarodowym środowisku, będziesz mieć możliwość wygrania wejściowi na wybraną przez Ciebię konferencję branżową, a także zyskasz szansę na wygranie płatnego 5-miesięcznego stażu w firmie State Street!
więcej o Ruszyły zapisy na Akademię State Street!

Nabór do Programu Ambasador Marki Grupy Azoty przedłużony!

08.11.2022
Studiujesz? Lubisz wyzwania, jesteś zaangażowany, a do tego interesuje Cię chemia i innowacja? Aplikuj na Ambasadora Marki Grupy Azoty do 13 listopada!
więcej o Nabór do Programu Ambasador Marki Grupy Azoty przedłużony!

Weź udział w dyskusji grupowej i zgarnij zestaw gadżetów od UJ!

Studencie, studentko! Już po praktykach? Pogadajmy!
więcej o Weź udział w dyskusji grupowej i zgarnij zestaw gadżetów od UJ!

Świętokrzyski Kampus Laboratoryjny Głównego Urzędu Miar rekrutuje!

10.10.2022
Praca w nowoczesnym ośrodku badawczym? Świętokrzyski Kampus Laboratoryjny Głównego Urzędu Miar (ŚKLGUM) w Kielcach rekrutuje!
więcej o Świętokrzyski Kampus Laboratoryjny Głównego Urzędu Miar rekrutuje!