Świętokrzyski Kampus Laboratoryjny Głównego Urzędu Miar rekrutuje!

10.10.2022
Praca w nowoczesnym ośrodku badawczym? Świętokrzyski Kampus Laboratoryjny Głównego Urzędu Miar (ŚKLGUM) w Kielcach rekrutuje!
więcej o Świętokrzyski Kampus Laboratoryjny Głównego Urzędu Miar rekrutuje!

Konkurs MSZ na najlepszą pracę magisterską 2022 - zgłoś się do 15.10!

06.10.2022
Trwa przyjmowanie zgłoszeń do konkursu Ministra Spraw Zagranicznych na najlepszą pracę magisterską 2022. Do konkursu można zgłosić się do 15 października.
więcej o Konkurs MSZ na najlepszą pracę magisterską 2022 - zgłoś się do 15.10!

Program stażowy w KPRM - rekrutacja trwa!

03.10.2022
Jesteś studentem/-tką lub absolwentem/-tką poniżej 30 roku życia? Komunikacja i marketing/prawo i administracja należą do Twoich zainteresowań? Aplikuj na płatny staż w Kancelarii Premiera Rady Ministrów - tylko do 9 października!
więcej o Program stażowy w KPRM - rekrutacja trwa!

26.09.2022
Szukanie pracy i aplikowanie bywa bardzo frustrujące i czasochłonne. Zgadzasz się z tym? Możesz to zmienić!
więcej o Twój głos ma znaczenie - weź udział w badaniu Potentialpark Talent Communication Survey 2023!

Dni Zero UJ: Quiz WystartUJ

20.09.2022
Gotowi na wyzwanie? Weź udział w Quizie WystartUJ, wykaż się wiedzą i sprytem, zdobądź atrakcyjne nagrody. Dla 10 najlepszych zespołów przygotowaliśmy wyjątkowe zestawy upominkowe!
więcej o Dni Zero UJ: Quiz WystartUJ

Ambasada RP w Rydze poszukuje kandydata/ki na stanowisko sekretarza/ki

05.08.2022
więcej o Ambasada RP w Rydze poszukuje kandydata/ki na stanowisko sekretarza/ki

Poszukujemy przyszłych Menedżerów!

29.07.2022
Czas na... staż w międzynarodowej firmie!
więcej o Poszukujemy przyszłych Menedżerów!

28.07.2022
Krajowa Rada Rzeczników Patentowych informuje o możliwości składania wniosków o wpis na listę aplikantów rzecznikowskich oraz o egzaminie konkursowym.
więcej o Informacja Krajowej Rady Rzeczników Patentowych o możliwości składania wniosków o wpis na listę aplikantów rzecznikowskich oraz o egzaminie konkursowym

Weź udział w dyskusji grupowej i zgarnij gadżety UJ!

11.07.2022
Biuro Karier Centrum Wsparcia Dydaktyki serdecznie zaprasza studentki oraz studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego, do wzięcia udziału w dyskusji grupowej (fokusie). Do badania zapraszamy studentki oraz studentów, którzy zrealizowali obowiązkowe praktyki studenckie w ramach swojego kierunku na UJ.
więcej o Weź udział w dyskusji grupowej i zgarnij gadżety UJ!

02.06.2022
więcej o Polonium Network i CEBioForum zapraszają na spotkanie z cyklu Career Café “Międzynarodowa kariera w polskiej firmie z branży life science”