Uwaga! Poniżej znajdują się archiwalne aktualności, przejdź na stronę główną, aby zapoznać się z najnowszymi wiadomościami.

Zajęcia mentoringowe: Prezentacja a moderacja

Prowadzenie rozmowy a prezentacja. Podobne a zarazem różne umiejętności. Słuchanie vs bycie wysłuchanym. Wspólne dla obu to symultaniczne mówienie, reagowanie na sygnały niewerbalne a przede wszystkim bycie wiarygodnym  oraz zjednywanie sobie audytorium. Dobry mówca niekoniecznie jest dobrym rozmówcą. Ego prezentera nie przyda się w trakcie wywiadu, rozmowy czy grupowej dyskusji.

W ramach zajęć mentoringowych Prezentacja a moderacja prowadzonych przez Gabrielę Gargas odbędą się dwa spotkania:
23 kwietnia (poniedziałek) -  Prezentacja forma czy treść? W trakcie spotkania przeprowadzone zostaną ćwiczenia z formą a także zaprezentowany zostanie obecnie obowiązujący sposób pracy z treścią golden standard prezentacji.
7 maja (poniedziałek) -  spotkanie poświęcone komunikacji rozmowie-moderacji. Przeniesiemy się w świat wywiadu i zadawania pytań, otwartości i słuchania, indywidualnie i w grupach przygotujemy krótkie scenariusze rozmowy, sprawdzimy ich efektywność.

Zajęcia odbywać się będą w g. 13.00 – 15.30 w sali konferencyjnej Domu Gościnnego UJ, ul. Floriańska 49.

Osoby zainteresowane udziałem w zajęciach z p. Gabrielą Gargas proszone są o zarejestrowanie się:
Zapisy trwają do 16 kwietnia br.

Po zarejestrowaniu się otrzymacie Państwo mailem Regulamin Projektu Mentoringowego oraz formularz aplikacyjny. Zapoznanie się z treścią Regulaminu, wypełnienie formularza aplikacyjnego oraz podpisanie go i przesłanie na adres alumni@uj.edu.pl z dopiskiem w tytule „Prezentacja” jest warunkiem niezbędnym do zakończenia procesu aplikacyjnego. ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA! Potwierdzenie przyjęcia aplikacji prześlemy w e-mailu zwrotnym. Terminy zajęć mogą ulec zmianie.

Data opublikowania: 03.04.2018