Uwaga! Poniżej znajdują się archiwalne aktualności, przejdź na stronę główną, aby zapoznać się z najnowszymi wiadomościami.

Szkolenie: Wylęgarnia sukcesu czyli o co chodzi z Akademickim Inkubatorem Przedsiębiorczości UJ?

Biuro Karier UJ oraz Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości zapraszają na spotkanie studentów i absolwentów UJ.

Osobom, które poszukują ciekawej alternatywy i zwiększenia niezależności zawodowej chcemy zaproponować możliwość rozwinięcia własnych pomysłów w obrębie Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości UJ.
O tym, jak wyglądają kolejne kroki przy zakładaniu własnej działalności, do czego potrzebny jest biznesplan oraz o co chodzi z inkubacją i mentoringiem opowie Łukasz Gacek  - koordynator AIP UJ.

Zapraszamy!

Termin: 19.04.2018 (czwartek)