Uwaga! Poniżej znajdują się archiwalne aktualności, przejdź na stronę główną, aby zapoznać się z najnowszymi wiadomościami.

Biuro Bezpieczeństwa Narodowego rozpoczęło nabór na staż

Biuro Bezpieczeństwa Narodowego rozpoczęło nabór kandydatów do programu Wakacyjnych Staży Studenckich. Program stażowy umożliwia zdobycie doświadczenia w instytucji wykonującej zadania bezpośrednio dla Prezydenta RP,           a także daje szansę zatrudnienia w instytucjach administracji państwowej.

Staże organizowane są nieprzerwanie od 2008 roku. W ciągu minionych lat program stał się prestiżową formą zdobywania kompetencji na najwyższym szczeblu administracji oraz stwarzał możliwość rozpoczęcie kariery zawodowej. Z przeszło setki dotychczasowych stażystów, pięcioro pracuje obecnie w BBN, a wielu nadal utrzymuje kontakty z ekspertami Biura.

Laureaci XI edycji WSS przez miesiąc będą mieli możliwość pracy z analitykami BBN   w wybranym przez siebie departamencie Biura: Analiz Strategicznych, Zwierzchnictwa nad Siłami Zbrojnymi, Prawa i Bezpieczeństwa Pozamilitarnego oraz Archiwum.

Spośród wszystkich zgłoszonych kandydatów na egzamin zaproszonych zostanie kilkudziesięciu wybranych w procesie rekrutacyjnym. Jednym z wymogów, umożliwiającym udział w procesie kwalifikacyjnym jest średnia ocen uzyskanych           w czasie studiów na poziomie powyżej 4,0. Egzamin będzie się składał z pisemnego testu wiedzy i rozmowy kwalifikacyjnej.

Studentom mieszkającym poza Warszawą, Biuro Bezpieczeństwa Narodowego pokryje koszty zakwaterowania w Domu Studenta Uniwersytetu Warszawskiego.

Formularz aplikacyjny oraz wszelkie dodatkowe informacje znajdują się na stronie www.bbn.gov.pl/staze. Termin przesyłania aplikacji upływa 6 maja 2018 r.

Data opublikowania: 25.04.2018
Osoba publikująca: Olga Jando