Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Biuro Karier

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Co o nas sądzą studenci

Opinie osób korzystających z oferty Biura Karier są dla nas bardzo ważne. W tym celu prowadzimy badania ewaluacyjne organizowanych przez nas działań. Poniżej cytujemy niektóre z opinii studentów na temat tego, co dla Was robimy!

Jak analizowałam serwis internetowy Biura Karier, to tam jest naprawdę fajnie to wszystko przygotowane, bo tam są i badania rynku obecne, jest dużo zakładek, na prawdę jest to dobrze wszystko zorganizowane."

Wydaje mi się, że ogólnie Biuro Karier oferuje studentom UJ taką naprawdę dobrą ofertę. Uważam, że to jest naprawdę bardzo dobra oferta, bo jest mnóstwo szkoleń i warsztatów, ja na przykład osobiście już byłam na wielu i jestem bardzo zadowolona, i właśnie to są zajęcia prowadzone przez praktyków (…) Wydaje mi się, że właśnie to jest bardzo dobrze wszystko przystosowane do studenta."

Ja znalazłam ofertę praktyk na stronie Biura Karier właśnie. Niby wcześniej wiedziałam o Biurze Karier, ale nigdy nie korzystałam i żałuję bardzo, bo pewnie miałabym tych ofert trochę więcej. Tych ofert jest dużo i są takie ciekawe rzeczywiście."

Super szkolenie i rewelacyjna energia od prowadzącej sprawiły, że uczestniczenie w tym szkoleniu było prawdziwą przyjemnością."

Uważam, ze trenerka zasługuje na ogromna pochwałę i z wielką chęcią zapisałabym się na jej kolejne szkolenie."

Bardzo profesjonalne prowadzenie i przygotowanie szkolenia."

Bardzo dobrze przeprowadzone szkolenie, dobrze zagospodarowany czas i przyjazna atmosfera."

Szkolenie było świetnie przygotowane i poprowadzone. W prosty i autentyczny sposób przedstawiało ideę outsourcingu."

Bardzo przydatne szkolenie, dziękuję!"

Świetne szkolenie! Totalnie praktyczne i oparte o wiedzę wykorzystywaną na co dzień. Bardzo otwarte i przesympatyczne prowadzące. Dziękuję bardzo za to szkolenie! Na pewno wykorzystam w pracy!"

Zobacz również

» Oferta dla studentów