Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

News archive

Breadcrumb Breadcrumb

Web Content Display Web Content Display

Web Content Display Web Content Display

Note that this contect is archival and available in Polish only. Please change the language version (flag in the upper right corner) or go to main page.

Web Content Display Web Content Display

Zajęcia mentoringowe: Prezentacja a moderacja

Prowadzenie rozmowy a prezentacja. Podobne a zarazem różne umiejętności. Słuchanie vs bycie wysłuchanym. Wspólne dla obu to symultaniczne mówienie, reagowanie na sygnały niewerbalne a przede wszystkim bycie wiarygodnym  oraz zjednywanie sobie audytorium. Dobry mówca niekoniecznie jest dobrym rozmówcą. Ego prezentera nie przyda się w trakcie wywiadu, rozmowy czy grupowej dyskusji.

W ramach zajęć mentoringowych Prezentacja a moderacja prowadzonych przez Gabrielę Gargas odbędą się dwa spotkania:
23 kwietnia (poniedziałek) -  Prezentacja forma czy treść? W trakcie spotkania przeprowadzone zostaną ćwiczenia z formą a także zaprezentowany zostanie obecnie obowiązujący sposób pracy z treścią golden standard prezentacji.
7 maja (poniedziałek) -  spotkanie poświęcone komunikacji rozmowie-moderacji. Przeniesiemy się w świat wywiadu i zadawania pytań, otwartości i słuchania, indywidualnie i w grupach przygotujemy krótkie scenariusze rozmowy, sprawdzimy ich efektywność.

Zajęcia odbywać się będą w g. 13.00 – 15.30 w sali konferencyjnej Domu Gościnnego UJ, ul. Floriańska 49.

Osoby zainteresowane udziałem w zajęciach z p. Gabrielą Gargas proszone są o zarejestrowanie się:
http://oferty.kariera.uj.edu.pl/site/subscribe/3TR9O2IC
Zapisy trwają do 16 kwietnia br.

Po zarejestrowaniu się otrzymacie Państwo mailem Regulamin Projektu Mentoringowego oraz formularz aplikacyjny. Zapoznanie się z treścią Regulaminu, wypełnienie formularza aplikacyjnego oraz podpisanie go i przesłanie na adres alumni@uj.edu.pl z dopiskiem w tytule „Prezentacja” jest warunkiem niezbędnym do zakończenia procesu aplikacyjnego. ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA! Potwierdzenie przyjęcia aplikacji prześlemy w e-mailu zwrotnym. Terminy zajęć mogą ulec zmianie.

 

Published Date: 03.04.2018
Published by: Piotr Rapciak