Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Student

Breadcrumb Breadcrumb

Web Content Display Web Content Display

Stowarzyszenie WIOSNA

Lider Szlachetnej Paczki

wolontariat - Inna
Post offered
Lider Szlachetnej Paczki
Job Form
Inna
Recruitment date
2020-06-01 - 2020-10-31
Job location
Polska
Number of vacancies
628
Telephone number
12 421 28 54
Official e-mail address
wolontariusz@wiosna.org.pl
Requirements
 • Chęć do pomagania i zmieniania świata na lepsze.
 • Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania.
 • Gotowość do działania w drużynie.
Responsibilities
 • Jako Lider Szlachetnej Paczki budujesz zespół wolontariuszy w danym rejonie - poznajesz osoby zgłaszające się do roli SuperW, koordynujesz ich działania, monitorujesz postępy.
 • Poznajesz historie rodzin - reprezentując Paczkę w swoim rejonie, koordynujesz kontakt z lokalnymi instytucjami, służbami mundurowymi, dyrektorami szkół czy ośrodków społecznych, aby zebrać i zweryfikować informacje o potrzebujących w Twojej okolicy.
 • Czuwasz nad przebiegiem Paczki w danym rejonie - spotykasz się z innymi Wolontariuszami i osobami odpowiedzialnymi za decyzje w Twojej okolicy ( z reprezentantami administracji, biznesu i instytucji społecznych). Nawiązujesz i rozwijasz współpracę z partnerami Paczki.
 • Organizujesz Weekend Cudów - jako Lider odpowiadasz za to, by wszystkie Rodziny z Twojego rejonu znalazły swoich Darczyńców. Pozyskujesz miejsce na magazyn paczek podczas grudniowego Weekendu Cudów, tworzysz harmonogram przyjmowania i rozwożenia paczek do Rodzin oraz koordynujesz jego realizację.
 • Budujesz sieć wartościowych kontaktów osobistych i zawodowych - stajesz się ważnym członkiem lokalnej społeczności i budujesz wyjątkowe relacje osobiste, zawodowe i biznesowe. Nawiązujesz przyjaźnie i uczysz się działania zespołowego.
 • Rozwijasz swoje kompetencje - w pracy z SuperW rozwijasz zdolności społeczne i menadżerskie. Bierzesz udział w szkoleniach, masz okazję nabyć kompetencje cenione na rynku pracy: budowanie zespołu, zarządzanie projektami, planowanie czasu.
Employment conditions / Company offers
 • Uczymy budowania i kierowania zespołem
 • Zarządzania projektem
 • Pracy z mediami
 • Planowania i osiągania założonych celów.
 • Zarządzania czasem.
How to apply
Wypełnij krótki formularz na stronie: https://www.superw.pl/zostan-liderem-paczki/?utm_medium=referral&utm_source=biuroUJ&utm_campaign=liderzy2020&utm_content=ogloszenie_liderSZP
Sector Trade
Organizacje pozarządowe, wolontariat
Job
Charitable foundation staff, volunteers, managers.
Additional information
Zmieniaj historie ludzi w potrzebie! Szlachetna Paczka to jeden z największych i najskuteczniejszych programów społecznych w Polsce. Od 20 lat łączy Polaków wokół idei pomocy najbardziej potrzebującym. Paczka pomaga rodzinom i osobom samotnym wyjść z trudnej sytuacji i wspiera je w samodzielnym radzeniu sobie w życiu. O jej sile stanowią wolontariusze - Liderzy! Bez nich Szlachetna Paczka nie dotarłaby do ludzi w potrzebie. Teraz również Ty możesz być jednym z nich. Tylko w ubiegłym roku w Paczce działało ponad 11 tysięcy wolontariuszy. Dzięki nim pomoc o wartości prawie 46 mln zł trafiła do ponad 14,5 tysiąca potrzebujących rodzin. Dla organizacji i przebiegu kolejnej edycji Szlachetnej Paczki bardzo ważne jest jak najszybsze zebranie zgłoszeń do roli Lidera w każdym rejonie programu. Dlatego nie czekaj - zgłoś się już dziś!

Office of Careers Service is not responsible for the content and credibility of published offers.

Published by: Piotr Rapciak

Web Content Display Web Content Display

Strona internetowa Biura Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz prezentowane na niej treści stanowią własność Uniwersytetu Jagiellońskiego. Kopiowanie, publiczne rozpowszechnianie przy pomocy jakichkolwiek środków przekazu  lub wykorzystanie treści znajdujących się na stronach internetowych Biura Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego w całości lub części w celach innych niż uzyskanie informacji. jest zabronione. W określonych sytuacjach podmiot dopuszczający się naruszenia może zostać pociągnięty do odpowiedzialności cywilnej i/lub karnej.

Wszystkie oferty publikowane na stronie Biura Karier UJ są zgodne z regulacjami zawartymi w Kodeksie Pracy i nie naruszają przepisów antydyskryminacyjnych. Wyjątek stanowić mogą oferty odnoszące się do specyfiki stanowiska pracy, która wiąże się z odpowiednimi wymaganiami zawodowymi stawianymi przez pracodawcę.