Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Student

Breadcrumb Breadcrumb

Web Content Display Web Content Display

Stowarzyszenie WIOSNA

Wolontariusz Szlachetnej Paczki

wolontariat - Inna
Post offered
Wolontariusz Szlachetnej Paczki
Job Form
Inna
Recruitment date
2020-06-01 - 2020-10-31
Job location
Polska
Number of vacancies
9415
Telephone number
12 421 28 54
Official e-mail address
wolontariusz@wiosna.org.pl
Requirements
 • Chęć pomagania i zmieniania świata na lepsze.
 • Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania.
 • Gotowość do działania w drużynie.
Responsibilities
 • Jako Wolontariusz Szlachetnej Paczki docierasz do rodzin w potrzebie - odwiedzasz rodziny i osoby samotne żyjące w prawdziwej biedzie, w trudnej, niezawinionej sytuacji. Poznajesz ich historie, opisujesz je i wskazujesz rodziny, które otrzymają pomoc w ramach Szlachetnej Paczki.
 • Dajesz impuls do zmiany - postawa i zaangażowanie Wolontariuszy są często ważniejsze niż materialna pomoc. Wolontariusze poprzez swoją pracę dają rodzinom impuls do zmiany, stwarzają szansę na pokonanie dotychczasowych trudności i na lepszą przyszłość.
 • Pomagasz dobrze pomagać - jako wolontariusz łączysz osoby, które nigdy nie spotkałyby się w innych okolicznościach. Inspirujesz ludzi do podjęcia roli Darczyńcy i pomagasz im przygotować wsparcie adekwatne do potrzeb konkretnej rodziny w potrzebie.
 • Rozwijasz swoje kompetencje - w pracy z rodzinami rozwijasz zdolności społeczne i organizacyjne. Będąc częścią drużyny Paczki i uczestnicząc w szkoleniach, masz okazję nabyć kompetencje cenione na rynku pracy.
 • Nawiązujesz wartościowe znajomości - współtworzysz zespół Wolontariuszy w danym rejonie, czyli
Employment conditions / Company offers
 • Uczymy zarządzania czasem
 • Pracy zespołowej
 • Skutecznej komunikacji
 • Osiągania założonych celów
 • Budowania relacji
How to apply
Wypełnij krótki formularz na stronie: https://www.superw.pl/zostan-wolontariuszem-paczki/?utm_medium=referral&utm_source=biuroUJ&utm_campaign=superw2020&utm_content=ogloszenie_woloSZP
Sector Trade
Organizacje pozarządowe, wolontariat
Job
Charitable foundation staff, volunteers, managers.
Additional information
Zmieniaj historie ludzi w potrzebie! Szlachetna Paczka to jeden z największych i najskuteczniejszych programów społecznych w Polsce. Od 20 lat łączy Polaków wokół idei pomocy najbardziej potrzebującym. Paczka pomaga rodzinom i osobom samotnym wyjść z trudnej sytuacji i wspiera je w samodzielnym radzeniu sobie w życiu. O jej sile stanowią wolontariusze - SuperW! Bez nich Szlachetna Paczka nie dotarłaby do ludzi w potrzebie. Teraz również Ty możesz być jednym z nich. Tylko w ubiegłym roku w Paczce działało ponad 11 tysięcy wolontariuszy. Dzięki nim pomoc o wartości prawie 46 mln zł trafiła do ponad 14,5 tysiąca potrzebujących rodzin. By Paczka mogła działać również w Twojej okolicy, potrzebuje wolontariuszy. Bez nich - bez Ciebie! - pomoc nie dotrze do potrzebujących. Dlatego nie czekaj - zgłoś się już dziś!

Office of Careers Service is not responsible for the content and credibility of published offers.

Published by: Piotr Rapciak

Web Content Display Web Content Display

Strona internetowa Biura Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz prezentowane na niej treści stanowią własność Uniwersytetu Jagiellońskiego. Kopiowanie, publiczne rozpowszechnianie przy pomocy jakichkolwiek środków przekazu  lub wykorzystanie treści znajdujących się na stronach internetowych Biura Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego w całości lub części w celach innych niż uzyskanie informacji. jest zabronione. W określonych sytuacjach podmiot dopuszczający się naruszenia może zostać pociągnięty do odpowiedzialności cywilnej i/lub karnej.

Wszystkie oferty publikowane na stronie Biura Karier UJ są zgodne z regulacjami zawartymi w Kodeksie Pracy i nie naruszają przepisów antydyskryminacyjnych. Wyjątek stanowić mogą oferty odnoszące się do specyfiki stanowiska pracy, która wiąże się z odpowiednimi wymaganiami zawodowymi stawianymi przez pracodawcę.