Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Student

Breadcrumb Breadcrumb

Web Content Display Web Content Display

Stowarzyszenie WIOSNA

Wolontariusz Akademii Przyszłości

wolontariat - Inna
Post offered
Wolontariusz Akademii Przyszłości
Job Form
Inna
Recruitment date
2020-06-01 - 2020-10-31
Job location
Polska
Number of vacancies
1900
Telephone number
12 421 28 54
Official e-mail address
wolontariusz@wiosna.org.pl
Requirements
 • Chęci pomagania i zmieniania świata na lepsze.
 • Gotowości do prowadzenia cotygodniowych, indywidualnych, godzinnych spotkań ze swoim podopiecznym.
 • Zaangażowania i odpowiedzialności za powierzone zadania.
Responsibilities
 • Jako Wolontariusz Akademii Przyszłości spotykasz się z dzieckiem - stajesz się jedną z najważniejszych osób dla dziecka z Akademii. Raz w tygodniu spotykasz się z nim na indywidualnych zajęciach. To czas, który przynosi wielkie efekty!
 • Uruchamiasz zmianę w życiu dziecka - uczysz małego studenta wygrywać i pokonywać dotychczasowe trudności. Budujesz w nim pewność siebie i poczycie własnej wartości. Konkretnemu dziecku dajesz szansę na wygranie lepszej przyszłości.
 • Utrzymujesz kontakt z Darczyńcą - jako Wolontariusz jesteś w stałym kontakcie z Darczyńcą, który funduje dziecku tzw. Indeks Sukcesów. Budujesz z nim relację, informując o sukcesach i postępach podopiecznego.
 • Rozwijasz swoje kompetencje - w pracy z dzieckiem rozwijasz zdolności społeczne i organizacyjne. Będąc częścią drużyny i uczestnicząc w szkoleniach, masz okazję nabyć kompetencje cenione na rynku pracy.
 • Nawiązujesz wartościowe znajomosci - współtworząc kolegium, czyli lokalny "oddział" Akademii, stajesz się częścią wielkiej, akademiowej drużyny. Poznajesz osoby o podobnych wartościach, które chcą zmienić świat na lepsze.
Employment conditions / Company offers
 • Uczymy skutecznej komunikacji
 • Zarządzania czasem
 • Osiągania założonych celów
 • Budowania relacji
 • Pracy projektowej
How to apply
Wypełnij krótki formularz na stronie: https://www.superw.pl/zostan-wolontariuszem-akademii/?utm_medium=referral&utm_source=biuroUJ&utm_campaign=superw2020&utm_content=ogloszenie_woloAP
Sector Trade
Organizacje pozarządowe, wolontariat
Job
Charitable foundation staff, volunteers, managers.
Additional information
Zmieniaj historie dzieci z Akademii Przyszłości! Akademia Przyszłości pomaga budować poczucie własnej wartości dzieciom, które nie wierzą w siebie. Akademia to dla nich przestrzeń kreatywnej pracy nad własnym potencjałem, który wcześniej - z różnych przyczyn - nie był w pełni rozwijany. O jej sile stanowią Wolontariusze - SuperW. Bez nich nie byłoby Akademii Przyszłości. Teraz Ty możesz stać się jednym z nich! Im szybciej do nas dołączysz, tym więcej na tym skorzystasz. Będziesz mógł uczestniczyć we wszystkich wdrożeniach i profesjonalnie przygotowanych szkoleniach online dla wolontariuszy. Dlatego nie czekaj - zgłoś się już dziś!

Office of Careers Service is not responsible for the content and credibility of published offers.

Published by: Piotr Rapciak

Web Content Display Web Content Display

Strona internetowa Biura Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz prezentowane na niej treści stanowią własność Uniwersytetu Jagiellońskiego. Kopiowanie, publiczne rozpowszechnianie przy pomocy jakichkolwiek środków przekazu  lub wykorzystanie treści znajdujących się na stronach internetowych Biura Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego w całości lub części w celach innych niż uzyskanie informacji. jest zabronione. W określonych sytuacjach podmiot dopuszczający się naruszenia może zostać pociągnięty do odpowiedzialności cywilnej i/lub karnej.

Wszystkie oferty publikowane na stronie Biura Karier UJ są zgodne z regulacjami zawartymi w Kodeksie Pracy i nie naruszają przepisów antydyskryminacyjnych. Wyjątek stanowić mogą oferty odnoszące się do specyfiki stanowiska pracy, która wiąże się z odpowiednimi wymaganiami zawodowymi stawianymi przez pracodawcę.