Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Student

Breadcrumb Breadcrumb

Web Content Display Web Content Display

Stowarzyszenie WIOSNA

Lider Akademii Przyszłości

wolontariat - Inna
Post offered
Lider Akademii Przyszłości
Job Form
Inna
Recruitment date
2020-06-01 - 2020-10-31
Job location
Polska
Number of vacancies
192
Telephone number
12 421 28 54
Official e-mail address
wolontariusz@wiosna.org.pl
Requirements
 • Chęć do pomagania i zmieniania świata na lepsze.
 • Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania.
 • Gotowość do działania w drużynie.
Responsibilities
 • Jako Lider Akademii Przyszłości budujesz zespół Wolontariuszy - poznajesz osoby zgłaszające się do roli SuperW i tworzysz zespół, z którym będziesz współpracować, by jak najskuteczniej towarzyszyć dzieciom w drodze do odzyskania wiary w siebie.
 • Umożliwiasz dzieciom udział w Akademii - kontaktujesz się z konkretną szkołą i jej dyrektorem lub pedagogiem, poznajesz historie dzieci, by znaleźć idealnego Wolontariusza dla każdego z nich - wszystko w ramach Twojego lokalnego kolegium, czyli "oddziału" Akademii.
 • Zarządzasz zespołem - jako Lider planujesz działania SuperW, czyli Wolontariuszy, którzy spotykają sie z dziećmi podczas indywidualnych spotkań. Powierzasz im zadania, monitorujesz postępy pracy.
 • Organizujesz wydarzenia specjalne dla kolegium - dbasz o to, by wszystkie dzieci z Twojego kolegium otrzymały szansę uczestnictwa w wyjątkowych wydarzeniach, takich jak Gala Sukcesów czy Dzień Dziecka w "Fotelu Prezesa".
 • Budujesz sieć wartościowych kontaktów osobistych i zawodowych - stajesz się ważnym członkiem lokalnej społeczności i budujesz wyjątkowe relacje osobiste, zawodowe i biznesowe. Nawiązujesz przyjaźnie i uczysz się działania zespołowego.
 • Rozwijasz swoje kompetencje - w pracy z SuperW jako Lider rozwijasz zdolności społeczne i menadżerskie. Bierzesz udział w szkoleniach, masz okazję nabyć kompetencje cenione na rynku pracy: budowanie zespołu, zarządzanie projektem, planowanie czasu.
Employment conditions / Company offers
 • Uczymy skutecznej komunikacji
 • Budowania i kierowania zespołem
 • Pracy z mediami
 • Organizacji eventów
 • Pracy projektowej
 • Planowania i osiągania założonych celów
 • Zarządzania czasem
How to apply
Wypełnij krótki formularz na stronie: https://www.superw.pl/zostan-liderem-akademii/?utm_medium=referral&utm_source=biuroUJ&utm_campaign=liderzy2020&utm_content=ogloszenie_liderAP
Sector Trade
Organizacje pozarządowe, wolontariat
Job
Charitable foundation staff, volunteers, managers.
Additional information
Zmieniaj historie dzieci z Akademii Przyszłości! Akademia Przyszłości pomaga budować poczucie własnej wartości dzieciom, które nie wierzą w siebie. Akademia to dla nich przestrzeń kreatywnej pracy nad własnym potencjałem, który wcześniej - z różnych przyczyn - nie był w pełni rozwijany. O jej sile stanowią Wolontariusze - Liderzy. Bez nich nie byłoby Akademii Przyszłości. Teraz Ty możesz stać się jednym z nich! By SuperW mogli rozpocząć indywidualną pracę z dzieckiem w październiku, kolegia Akademii potrzebują Liderów. Im szybciej do nas dołączysz, tym więcej na tym skorzystasz. Będziesz mógł uczestniczyć we wszystkich wdrożeniach i profesjonalnie przygotowanych szkoleniach online dla wolontariuszy. Dlatego nie czekaj - zgłoś się już dziś!

Office of Careers Service is not responsible for the content and credibility of published offers.

Published by: Piotr Rapciak

Web Content Display Web Content Display

Strona internetowa Biura Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz prezentowane na niej treści stanowią własność Uniwersytetu Jagiellońskiego. Kopiowanie, publiczne rozpowszechnianie przy pomocy jakichkolwiek środków przekazu  lub wykorzystanie treści znajdujących się na stronach internetowych Biura Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego w całości lub części w celach innych niż uzyskanie informacji. jest zabronione. W określonych sytuacjach podmiot dopuszczający się naruszenia może zostać pociągnięty do odpowiedzialności cywilnej i/lub karnej.

Wszystkie oferty publikowane na stronie Biura Karier UJ są zgodne z regulacjami zawartymi w Kodeksie Pracy i nie naruszają przepisów antydyskryminacyjnych. Wyjątek stanowić mogą oferty odnoszące się do specyfiki stanowiska pracy, która wiąże się z odpowiednimi wymaganiami zawodowymi stawianymi przez pracodawcę.