Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Student

Breadcrumb Breadcrumb

Web Content Display Web Content Display

Stowarzyszenie mali bracia Ubogich

Wolontariusz Towarzyszący - studenci Psychologii, Pedagogiki, Terapii Zajęciowej

wolontariat - Inna
Post offered
Wolontariusz Towarzyszący - studenci Psychologii, Pedagogiki, Terapii Zajęciowej
Job Form
Inna
Recruitment date
2022-02-10 - 2023-02-10
Job location
Kraków
Number of vacancies
15
Telephone number
881 061 864
Official e-mail address
wolontariatkrakow1@malibracia.org.pl
Requirements
 • Ukończone 18 lat
 • Możliwość przeznaczenia na wolontariat około 2 h w tygodniu
 • Komunikatywność, otwartość i nastawienie na długotrwałe budowanie relacji
Responsibilities
 • Nawiązanie kontaktu oraz budowanie długotrwałych relacji z podopiecznymi stowarzyszenia (osoby 60 +, które zgłaszają poczucie osamotnienia)
 • Mamy również podopiecznych, którzy na co dzień mieszkają w Domach Pomocy Społecznej - tutaj można otrzymać dodatkowe wsparcie ze strony pracowników placówek
Employment conditions / Company offers
 • Porozumienie o wolontariacie
 • Wdrożenie w specyfikę wolontariatu i działalność Stowarzyszenia (szkolenia online)
 • Możliwość udziału w cyklicznie organizowanych warsztatach
 • Bieżące wsparcie Koordynatora wolontariatu
 • Możliwość udziału w superwizjach z psychologiem
 • Budżet na różnego rodzaju aktywności (upominki dla podopiecznego, wspólne wyjścia, wycieczki)
How to apply
Aplikowanie za pomocą formularza: https://crm.malibracia.org.pl/wolontariusz/krakow Jeżeli interesuje Cię wolontariat w DPS - możesz zamieścić tę informację w formularzu. Po otrzymaniu zgłoszenia odezwiemy się do Ciebie i zaprosimy Cię na spotkanie informacyjne (online) :) Masz jakiekolwiek pytania - zadzwoń pod numer 881 061 864 lub napisz mail na adres: wolontariatkrakow1@malibracia.org.pl.
Sector Trade
Organizacje pozarządowe, wolontariat
Job
Charitable foundation staff, volunteers, managers.
Additional information
W Polsce mieszka ok. 1,5 miliona osób powyżej 80 r.ż. Szacuje się, że połowa z nich żyje samotnie. Wiele z nich nie ma już ani rodziny, ani przyjaciół. Skazani na samotność tracą sens życia. W odpowiedzi na pogłębiającą się samotność starszych osób Stowarzyszenie mali bracia Ubogich stworzyło Program TWOJA OBECNOŚĆ POMAGA MI ŻYĆotwiera się w nowej karcie. W Programie biorą udział setki wolontariuszy, którzy każdego dnia dają samotnym starszym osobom oparcie i poczucie bezpieczeństwa. Nasi wolontariusze to nie tylko pomocnicy osób starszych, ale przede wszystkim ich przyjaciele. Odwiedzają osoby mieszkające samotnie, troszczą się o ich zdrowie i kondycję psychiczną.

Office of Careers Service is not responsible for the content and credibility of published offers.

Published by: Piotr Rapciak

Web Content Display Web Content Display

Strona internetowa Biura Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz prezentowane na niej treści stanowią własność Uniwersytetu Jagiellońskiego. Kopiowanie, publiczne rozpowszechnianie przy pomocy jakichkolwiek środków przekazu  lub wykorzystanie treści znajdujących się na stronach internetowych Biura Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego w całości lub części w celach innych niż uzyskanie informacji. jest zabronione. W określonych sytuacjach podmiot dopuszczający się naruszenia może zostać pociągnięty do odpowiedzialności cywilnej i/lub karnej.

Wszystkie oferty publikowane na stronie Biura Karier UJ są zgodne z regulacjami zawartymi w Kodeksie Pracy i nie naruszają przepisów antydyskryminacyjnych. Wyjątek stanowić mogą oferty odnoszące się do specyfiki stanowiska pracy, która wiąże się z odpowiednimi wymaganiami zawodowymi stawianymi przez pracodawcę.