Web Content Display Web Content Display

Student

Breadcrumb Breadcrumb

KRUKO SP. Z O.O.

Stażysta

praktyka/staż - Inna
Post offered
Stażysta
Job Form
Inna
Recruitment date
2022-05-11 - 2022-12-31
Job location
Rzeszów/Białystok
Number of vacancies
20
Telephone number
737333639
Official e-mail address
rekrutacje+SUJK@kruko.io
Requirements
  • ZGŁOŚ SIĘ JEŚLI:
  • Znasz język angielski na poziomie min. B1
  • Potrafisz myśleć abstrakcyjnie, a analityczne zadania Cię nie męczą
  • Sumienność i systematyczność to Twoja mocna strona
  • Uczysz się lub studiujesz i chcesz rozpocząć swoją przygodę w kierunku IT
Responsibilities
  • Technologie w których pracujemy:
  • HTTP, HTML ,CSS, JavaScript, TypeScript, React, Ruby on Rails, SQLite, PostgreSQL, Selenium, Cypress
Employment conditions / Company offers
  • Duże projekty z międzynarodowymi klientami,
  • Różnorodne technologie,
  • Samodzielne zadania
  • Współpraca z doświadczonym zespołem specjalistów
  • Wsparcie opiekuna
How to apply
Aplikacja: Proszę przesłać CV na adres : rekrutacje+SUJK@kruko.io wraz z wymaganą zgodą(treść poniżej) „Wyrażam zgodę na przetworzenie dodatkowych danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych przez Kruko Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie , przy al. Rejtana 36, Rzeszów , w celu realizacji procesu rekrutacji. Zapoznałem/zapoznałam się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych, w tym z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawienia, usunięcia, żądania ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia. Jestem świadom/świadoma tego, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie."
Sector Trade
IT
Job
IT specialists, computer system administrators, database designers, computer network analysts, system engineers, programmers, IT analysts, computer graphic designers, software testers developers, UX specialists, system architects.
Additional information
Program Stażowy Kruko 2022 Knowde/Kruko O programie Kruko program stażowy został stworzony w celu rozwijania umiejętności w sektorze IT dla studentów, absolwentów oraz osób zainteresowanych karierą w sektorze IT. Dołączając do naszego zespołu zdobędziesz doświadczenie zawodowe w prawdziwych projektach, pracując pod okiem ekspertów IT. Dla najbardziej utalentowanych proponujemy ofertę pracy, elastyczna dopasowana do grafiku zajęć. Ścieżki rozwoju: Programowanie BE i FE Tester automatyczny DevOps Program oferuje dwie możliwości rozpoczęcia współpracy: -1 miesięczne bezpłatne szkolenie przeznaczone dla osób które mają początkową wiedzę w zakresie IT. Po zakończeniu możliwość płatnego 1 miesięcznego stażu -1 miesięczny staż z możliwością przedłużenia na 3 miesiące przeznaczony dla osób które znają podstawy programowania i chcą nauczyć się stosować swoje umiejętności w live projects, jak również dla osób które efektywnie ukończyły bezpłatne szkolenie. Proces rekrutacji: Rozmowa z HR po której każdy kandydat otrzyma link do kursu przygotowawczego Kurs przygotowawczy (6-8 godzin zajęć online w zależności od ścieżki rozwoju). Rozmowa z Deweloperem Oferta stażu lub bezpłatnego szkolenia

Office of Careers Service is not responsible for the content and credibility of published offers.

Published by: Piotr Rapciak

Strona internetowa Biura Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz prezentowane na niej treści stanowią własność Uniwersytetu Jagiellońskiego. Kopiowanie, publiczne rozpowszechnianie przy pomocy jakichkolwiek środków przekazu  lub wykorzystanie treści znajdujących się na stronach internetowych Biura Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego w całości lub części w celach innych niż uzyskanie informacji. jest zabronione. W określonych sytuacjach podmiot dopuszczający się naruszenia może zostać pociągnięty do odpowiedzialności cywilnej i/lub karnej.

Wszystkie oferty publikowane na stronie Biura Karier UJ są zgodne z regulacjami zawartymi w Kodeksie Pracy i nie naruszają przepisów antydyskryminacyjnych. Wyjątek stanowić mogą oferty odnoszące się do specyfiki stanowiska pracy, która wiąże się z odpowiednimi wymaganiami zawodowymi stawianymi przez pracodawcę.