Szkoła językowa Early Stage

14.03.2024 – 07.06.2024
Kraków/Niepołomice
katarzyna.michno@earlystage.pl
  • KOGO SZUKAMY? Twój angielski jest na poziomie C1, lubisz pracować z dziećmi lub młodzieżą, nie musisz posiadać doświadczenia w nauczaniu. Jeśli po przeczytaniu naszego profilu poczułeś, poczułaś, że to może być TO MIEJSCE odezwij się do nas! Jesteśmy w trakcie rekrutacji na rok szkolny 2024 2025! Przeczytaj więcej o pracy w naszej szkole na stronie Universe Dowiedz się więcej o tym jakim jesteśmy pracodawcą Friendly Workplace 2022
  • Zostań Lektorem, Lektorką w Early Stage. Early Stage jest szkołą języka angielskiego, która powstała z pasji do uczenia, potrzeby rozwoju oraz autentycznego kontaktu z dziećmi i młodzieżą. W tym roku świętujemy nasze 30 lecie. Od kilkunastu lat realizujemy charytatywne projekty, przybliżając dzieciom kulturę, historię i muzykę ze wszystkich zakątków świata. Rozwijamy w ten sposób nie tylko zainteresowania uczniów, ale również poszerzamy wiedzę i uwrażliwiamy na problemy ogólnoświatowe takie jak: prawa zwierząt, ekologia czy tolerancja. Każdy doroczny tematyczny projekt realizowany jest przy współpracy z takimi organizacjami jak PAH, VIVA!, WWF, czy Dajemy Dzieciom Siłę. Chętnie opowiemy Ci o tym więcej. Wydaje nam się, że z punktu widzenia poszukiwania najlepszego dla Ciebie miejsca pracy, istotną informacją jest, że posiadamy tytuł DOBREGO PRACODAWCY NA TRUDNE CZASY oraz certyfikat FRIENDLY WORKPLACE 2022.
  • CO PROPONUJEMY NASZYM LEKTOROM? Naszym nauczycielom zapewniamy przede wszystkim bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia. Oferujemy jasno określoną 5 stopniową ścieżkę rozwoju i awansu, opartą o program rozwojowy Talent Booster. Zapytaj o niego w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej. Dodatkowo oferujemy: skuteczną metodę nauczania języka angielskiego opartą na autorskich materiałach, kompleksowe wdrożenie, bezpłatne szkolenia w trakcie roku szkolnego oraz stałą opiekę metodyczną, dostęp do platformy on line, dziennika elektronicznego oraz aplikacji muzycznej, dzięki którym przygotowanie do zajęć jest jeszcze łatwiejsze, możliwość udziału w naszych projektach filmowych i muzycznych, jesteśmy elastyczni, umożliwiamy pogodzenie pracy w szkole publicznej z zatrudnieniem u nas, atrakcyjne stawki: 80 do 100 zł za 60 min, 120 do 150 zł za 90 min (brutto na B2B), różne formy współpracy: umowa zlecenie, B2B.
Prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: katarzyna.michno@earlystage.pl
Główna branża firmy
Edukacja, szkolenia

Wszystkie oferty publikowane na stronie Biura Karier UJ są zgodne z regulacjami zawartymi w Kodeksie Pracy i nie naruszają przepisów antydyskryminacyjnych. Wyjątek stanowić mogą oferty odnoszące się do specyfiki stanowiska pracy, która wiąże się z odpowiednimi wymaganiami zawodowymi stawianymi przez pracodawcę.