UHY ECA Sp. z o.o.

29.03.2024 – 29.04.2024
Kraków/Zabrze
kariera@uhy-pl.com
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne o kierunku: rachunkowość, finanse lub prawnicze
  • Mile widziane uprawnienia doradcy podatkowego
  • Roczne doświadczenie w pracy w doradztwie podatkowym, w tym w obszarze cen transferowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • Znajomość przepisów z zakresu prawa podatkowego, w tym w obszarze cen transferowych
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Opracowywanie dokumentacji podatkowych z zakresu cen transferowych, opinii podatkowych, raportów z przeglądów cen transferowych, artykułów prasowych o tematyce podatkowej itp.
  • Współpraca z pozostałymi pracownikami działu cen transferowych celem terminowego wykonania powierzonych zadań
  • Kontakt z Klientem (głównie telefoniczny oraz mailowy) dla prawidłowego wykonania powierzonych zadań
  • Kontakt bezpośredni z Klientem – jedynie przy współudziale przełożonego
  • Nadzór merytoryczny nad praktykantami lub młodszymi konsultantami podatkowymi
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie kursów/szkoleń
  • Program rekomendacji pracowników
  • Dwa dodatkowe dni wolne od pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy
CV proszę przesłać na adres: kariera@uhy-pl.com W tytule maila proszę podać stanowisko oraz miasto. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Do wysyłanych dokumentów prosimy dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę Kapitałową UHY ECA, której jednostką dominującą jest UHY ECA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Połczyńska 31A, 01-377 Warszawa i w której skład wchodzą także UHY ECA Audyt Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., UHY ECA Outsourcing Sp. z o.o., UHY ECA Tax&Law Steidten Sp. k. i UHY ECA Szkolenia Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.”
Główna branża firmy
Administracja państwowa, wymiar sprawiedliwości oraz usługi prawne

Wszystkie oferty publikowane na stronie Biura Karier UJ są zgodne z regulacjami zawartymi w Kodeksie Pracy i nie naruszają przepisów antydyskryminacyjnych. Wyjątek stanowić mogą oferty odnoszące się do specyfiki stanowiska pracy, która wiąże się z odpowiednimi wymaganiami zawodowymi stawianymi przez pracodawcę.