Przejdź do głównej treści

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Centralne Laboratorium Pomiarowo-Badawcze Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Inspektor

praca - etat
Oferowane stanowisko
Inspektor
Forma zatrudnienia
etat
Przyjmowanie zgłoszeń
11.04.2024 – 30.04.2024
Miejsce pracy
Dąbrowa Górnicza
Ilość stanowisk
1
Firmowy adres e-mail
info@clpb.pl
Wymagania
  • Od Kandydata oczekujemy:
  • • wykształcenia wyższego lub średniego o profilu chemicznym, ochrony środowiska lub pokrewnym,
  • • gotowości do pracy w systemie zmianowym ciągłym (praca również w weekendy, święta),
  • • prawo jazdy kat. B,
  • • doskonałej organizacji pracy własnej oraz samodzielności w realizacji zadań.
Opis zadań
  • Opis stanowiska:
  • • realizacja zadań związanych z podstawową pracą w laboratorium,
  • • nadzór nad wyposażeniem laboratoryjnym,
  • • pobieranie i przygotowywanie próbek paliw stałych,
  • • pobieranie próbek gazowych.
Warunki zatrudnienia / Firma oferuje
  • Oferujemy:
  • • proces szkolenia wstępnego, przygotowującego do wykonywania prac laboratoryjnych,
  • • pracę w nowoczesnej oraz stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • • umowę o pracę po okresie próbnym,
  • • system szkoleń oraz możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji.
Forma składania aplikacji
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny na adres: moszmidt@clpb.pl do dnia 30.04.2024r
Główna branża firmy
Inne
Dodatkowe informacje
Wysyłając aplikację prosimy o dopisanie klauzuli o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu art. 4 pkt 1 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04), w celu udziału w obecnej rekrutacji i przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Centralne Laboratorium Pomiarowo - Badawcze Sp. z o.o., z siedzibą w Jastrzębiu Zdroju, przy ul. Rybnickiej 6. Jednocześnie oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz, iż zostałam/em poinformowana/y o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia, a także cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem” Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Po zakończonej rekrutacji lub upływie przechowywania zgodnie z klauzulą informacyjną RODO dokumenty zostaną komisyjnie zniszczone

Biuro Karier nie ponosi odpowiedzialności za treść i wiarygodność przesyłanych ofert pracy, praktyk, stażu i wolontariatu.

Osoba publikująca: Piotr Rapciak

Strona internetowa Biura Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz prezentowane na niej treści stanowią własność Uniwersytetu Jagiellońskiego. Kopiowanie, publiczne rozpowszechnianie przy pomocy jakichkolwiek środków przekazu  lub wykorzystanie treści znajdujących się na stronach internetowych Biura Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego w całości lub części w celach innych niż uzyskanie informacji. jest zabronione. W określonych sytuacjach podmiot dopuszczający się naruszenia może zostać pociągnięty do odpowiedzialności cywilnej i/lub karnej.

Wszystkie oferty publikowane na stronie Biura Karier UJ są zgodne z regulacjami zawartymi w Kodeksie Pracy i nie naruszają przepisów antydyskryminacyjnych. Wyjątek stanowić mogą oferty odnoszące się do specyfiki stanowiska pracy, która wiąże się z odpowiednimi wymaganiami zawodowymi stawianymi przez pracodawcę.