Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Krakowie

ul. Zakopiańska 62, 30-418 Kraków
rekrutacja.krakow@zus.pl
  • Wymagania formalne -niezbędne na stanowisku pracy: wykształcenie wyższe
  • Kandydat pod opieką opiekuna stażu zawodowego przygotowuje się do pracy na stanowisku Inspektora kontroli Zakładu poprzez odbycie stażu zawodowego polegającego na: udziale w szkoleniach organizowanych przez Centra Szkoleniowe, samokształceniu kierowanym i utrwalaniu nabytej wiedzy, uczestniczeniu w przygotowaniu kontroli i czynnościach kontrolnych prowadzonych przez inspektora kontroli Zakładu, tworzeniu projektów dokumentów z kontroli. Przyswajana wiedza i umiejętności są weryfikowane na bieżąco podczas odbywania stażu zawodowego. Zasób zdobytej wiedzy i odbycie praktyki zawodowej uprawniają kandydata do złożenia egzaminu kwalifikacyjnego, którego pozytywny wynik, warunkuje powołanie na stanowisko Inspektora kontroli Zakładu.
  • Oferujemy: bezpłatny udział w szkoleniach i kursach, możliwość uczenia się od bardziej doświadczonych współpracowników, możliwość awansu zawodowego, profesjonalne narzędzia pracy: laptop, telefon, możliwość pracy zdalnej bogaty pakiet socjalny, m.in. dofinansowanie do zajęć sportowych, dofinansowanie do wypoczynku.
Dokumenty należy przesłać przez formularz aplikacyjny wybierając Aplikuj na dole oferty. https://www.zus.pl/o-zus/praca-w-zus/aktualne-ogloszenia-o-prace/-/hrlink-job-offers/1/kandydat-na-stanowisko-inspektora-kontroli-zakladu/3346069
Główna branża firmy
Administracja państwowa, wymiar sprawiedliwości oraz usługi prawne
Dodatkowe informacje: nabór będzie się składał z testu ze znajomości programów MS Word oraz MS Excel oraz rozmowy kwalifikacyjnej z elementami wywiadu kompetencyjnego - przeprowadzonej w Oddziale lub w formie zdalnej przez komunikator internetowy - wywiad on-line, uzupełnieniem informacji o kandydacie będzie przeprowadzone w formie testu elektronicznego, badanie preferowanych stylów zachowania w pracy. Będą w nim uczestniczyć osoby, które pomyślnie przejdą testy oraz rozmowę kwalifikacyjną, skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne, oferty niekompletne, niepodpisane oraz bez wymaganych i niepodpisanych oświadczeń nie będą rozpatrywane, przystąpienie do egzaminu kwalifikacyjnego warunkującego powołanie na stanowisko Inspektora kontroli Zakładu wiąże się ze spełnieniem warunków określonych w art. 93 ust. 1 pkt. 1) i 2) Ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych, a więc osoba musi: - posiadać wyłącznie obywatelstwo polskie i korzystać w pełni z praw cywilnych i obywatelskich, - mieć nienaganną opinię i nie być karaną za przestępstwo z winy umyślnej.

Osoba publikująca: Grażyna Wojdyńska

Wszystkie oferty publikowane na stronie Biura Karier UJ są zgodne z regulacjami zawartymi w Kodeksie Pracy i nie naruszają przepisów antydyskryminacyjnych. Wyjątek stanowić mogą oferty odnoszące się do specyfiki stanowiska pracy, która wiąże się z odpowiednimi wymaganiami zawodowymi stawianymi przez pracodawcę.