Wielton SA

21.04.2024 – 30.05.2024
Wieluń
abd@wielton.com.pl
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Doświadczenie w obsłudze systemów kadrowo-płacowych; mile widziane doświadczenie z systemem TETA.
  • Znajomość przepisów prawa pracy i umiejętność ich praktycznej aplikacji.
  • Umiejętność efektywnej współpracy z osobami na różnych szczeblach struktury organizacyjnej.
  • Bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie w powierzone zadania.
  • Prowadzenie administracji personalnej oraz sporządzanie dokumentacji z zakresu stosunku pracy, w tym prowadzenie i archiwizacja dokumentacji pracowniczej.
  • Obsługa systemów kadrowo-płacowych, w tym programu TETA oraz systemów do rozliczania czasu pracy.
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy oraz przygotowywanie się do ich stosowania w praktyce.
  • Sporządzanie raportów i zestawień zgodnie z bieżącymi potrzebami firmy.
  • Zarządzanie procesem zatrudniania cudzoziemców, w tym przygotowywanie dokumentacji kadrowej zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  • Stały kontakt z managerami w celu efektywnej koordynacji działań.
  • Wsparcie pracowników w kwestiach kadrowych.
  • Codzienne wyzwania w dynamicznym środowisku produkcyjnym i szybki rozwój zawodowy.
  • Możliwość pracy koncepcyjnej i projektowej, szansę wdrażania własnych rozwiązań.
  • Ciekawe zadania i projekty, które wyprzedzają konkurencję.
  • Szansę pracy w kontekście międzynarodowym.
  • Pakiet benefitów zawierający m.in.: pakiet medyczny oraz sportowy Medicover. Dofinansowanie studiów, dodatkowe ubezpieczenie.
Prosimy składać aplikacje przez stronę: https://hrjoboffers.pl/oferta-pracy/specjalista-ka-ds-administracji-personalnej/
Główna branża firmy
HR, kadry, rekrutacja

Wszystkie oferty publikowane na stronie Biura Karier UJ są zgodne z regulacjami zawartymi w Kodeksie Pracy i nie naruszają przepisów antydyskryminacyjnych. Wyjątek stanowić mogą oferty odnoszące się do specyfiki stanowiska pracy, która wiąże się z odpowiednimi wymaganiami zawodowymi stawianymi przez pracodawcę.