LIFT.UP Sp. z o.o.

Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. księgowości z językiem hiszpańskim

praca - etat
Forma zatrudnienia
etat
Przyjmowanie zgłoszeń
23.04.2024 – 05.05.2024
ul. Fabryczna 20A, 31-553 Kraków
marta.stanczak@liftupinstalacje.pl
  • posiadasz swobodną znajomość języka hiszpańskiego (min. B2)
  • jesteś dyspozycyjny od poniedziałku do piątku (mile widziani studenci studiów zaocznych)
  • chcesz się rozwijać w kierunku księgowości
  • jesteś gotowy na sporadyczne wyjazdy służbowe do Hiszpanii
  • wsparcie biura hiszpańskiego poprzez kontakt i tłumaczenie spotkań
  • archiwizacja i segregacja dokumentów
  • bieżące wsparcie księgowości hiszpańskiej/polskiej
  • elastyczna forma współpracy (umowa o pracę lub umowa zlecenie)
  • możliwość rozwoju w obszarze księgowości i kompetencji językowych (język hiszpański)
  • wsparcie na każdym etapie współpracy
  • dofinansowanie do karty Multisport i ubezpieczenie zdrowotne (LuxMed)
  • czwartki pełne świeżych owoców
Link do ogłoszenia na Linkedinie: https://www.linkedin.com/jobs/view/3902069834/?refId=aVgZbCb6fRh8%2Fx3dE3Ng5Q%3D%3D&trackingId=Tw%2F0JbyRTaO%2B5A7KiImB%2FA%3D%3D Jeśli student nie posiada konta na Linkedinie, proszę o wysyłanie CV na adres meilowy marta.stanczak@liftupinstalacje.pl z zamieszczoną aktualną klauzulą RODO.
Główna branża firmy
Energetyka, elektronika

Wszystkie oferty publikowane na stronie Biura Karier UJ są zgodne z regulacjami zawartymi w Kodeksie Pracy i nie naruszają przepisów antydyskryminacyjnych. Wyjątek stanowić mogą oferty odnoszące się do specyfiki stanowiska pracy, która wiąże się z odpowiednimi wymaganiami zawodowymi stawianymi przez pracodawcę.