Wielton SA

24.04.2024 – 30.05.2024
Wieluń
abd@wielton.com.pl
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku, w firmie produkcyjnej,
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia,
  • zaawansowana znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego – warunek konieczny,
  • gotowość do pracy hybrydowej oraz do wyjazdów służbowych (Polska i Niemcy)
  • praktyczna znajomość zagadnień prawa pracy oraz procesów HR,
  • Umiejętności coachingowe i trenerskie, doświadczenie w rozwijaniu talentów, mentoringu,
  • Umiejętność strategicznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • Wysoka orientacja na realizację zadań, kreatywność, samodzielność przy podejmowaniu decyzji oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej.
  • Kompleksowe wsparcie HR dla menedżerów w dwóch spółkach (niemieckiej i polskiej) w kwestiach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi, w tym zarządzaniem wydajnością, relacjami pracowniczymi i rozwojem talentów,
  • Udział w procesie planowania sukcesji, prowadzenia diagnostyki HR (m.in. ocena 360, AC/DC, narzędzia psychometryczne) oraz w procesie zarządzania talentami,
  • Zarządzanie procesami rekrutacji, w tym prowadzenie działań rekrutacyjnych, zapewniając przyciąganie i zatrzymywanie najlepszych talentów,
  • Zarządzanie procesami szkoleń i rozwoju, w tym organizacja oraz prowadzenie szkoleń z kompetencji miękkich i przywództwa,
  • Realizacja strategii Employer Brandingu,
  • Przeprowadzanie badania zaangażowania typu Pulse check,
  • Współpraca ze szkołami, uczelniami wyższymi oraz organizacjami branżowymi,
  • Tworzenie oraz wdrażanie procedur oraz standardów procesów HR,
  • Przygotowywanie raportów i analiz, monitorowanie i raportowanie wskaźników HR, analiza danych związanych z HR w celu optymalizacji działań
  • Współpraca i budowanie relacji z innymi HR Business Partnerami w Grupie Wielton.
  • stabilne miejsce pracy na lata i pewność wynagrodzenia,
  • pakiet benefitów zawierający m.in.: pakiet medyczny Medicover, dofinansowanie obiadów w firmowej stołówce, transport pracowniczy, dodatkowe ubezpieczenie, kartę sportową.
  • możliwość wykazania się i awansu lub zmiany obszaru pracy w ramach firmy,
  • szkolenia zawodowe, w tym kursy umożliwiające zdobycie uprawnień, przejrzysty system premiowy i programy motywacyjne.
Prosimy o składanie aplikacji przez stronę: https://hrjoboffers.pl/oferta-pracy/hr-business-partner-3/
Główna branża firmy
HR, kadry, rekrutacja

Wszystkie oferty publikowane na stronie Biura Karier UJ są zgodne z regulacjami zawartymi w Kodeksie Pracy i nie naruszają przepisów antydyskryminacyjnych. Wyjątek stanowić mogą oferty odnoszące się do specyfiki stanowiska pracy, która wiąże się z odpowiednimi wymaganiami zawodowymi stawianymi przez pracodawcę.