Web Content Display Web Content Display

Official e-mail address
zaneta.zak@pl.naos.com
Requirements
  • ukończony min. 2 rok studiów mile widziani studenci kierunków z obszaru marketingu i komunikacji, PR, HR i administracji minimalna obecność w biurze: 24h/tydzień roboczy (elastycznie w godzinach 8:30 – 16:30) znajomość MS Office (Excel + PowerPoint) zaangażowanie w realizację powierzonych zadań umiejętności pracy w zespole i dobrych zdolności analitycznych elastyczności​, nieszablonowości w myśleniu​ znajomość języka angielskiego: minimum komunikatywna
Responsibilities
  • Staż ORBITA DOŚWIADCZEŃ to wyjątkowa okazja do sprawdzenia jaka praca pasuje Ci najbardziej. Dlaczego? Ponieważ w ramach wybranego obszaru zainteresowania (marketing i komunikacja lub HR i administracja) pracujesz na różnych stanowiskach pod okiem kilku doświadczonych mentorów. Otrzymujesz różnorodne zadania i poznajesz specyfikę pracy na kilku stanowiskach. Kierunek studiów to Twoja pasja? Mimo to nadal nie wiesz czy bliżej Ci do marketingu czy PR i komunikacji? A może wahasz się czy bardziej pociąga Cię tzw. miękki HR czy wolisz bardziej administracyjne zadania? Ten staż jest dla Ciebie!
  • Dowiedz się więcej: https://skk.erecruiter.pl/Offer.aspx?oid=4236424&cfg=7A8759450A274ABA8AC3F9C5F444A2B8&ejoId=308067&ejorId=140913&comId=20006277
Employment conditions / Company offers
  • 🎯 Stanowisko: Stażysta 🤝 Rodzaj umowy: umowa o staż 📌Miejsce pracy: Kraków, ul. Dekerta 24 💰 Wynagrodzenie dopasowane do Twoich oczekiwań i umiejętności 👩‍💻 Elastyczne godziny pracy: możesz dopasować godziny pracy do swoich studiów w ramach godzin pracy naszego biura 🧭 Możliwość doświadczenia pracy w różnych działach – w trakcie stażu pracujesz z różnymi mentorami w wybranym przez siebie obszarze i masz możliwość sprawdzić jaka praca pasuje Ci najbardziej 🌍Praca w międzynarodowej firmie
How to apply
Aplikuj: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=0a615ac42b0e4295a41fdc49fb79ed84
Sector trade
Medical services, production of pharmaceuticals, health

Office of Careers Service is not responsible for the content and credibility of published offers.

Published by: Piotr Rapciak

Web Content Display Web Content Display

The website of the Careers Service of Jagiellonian University and the content presented on it are the property of Jagiellonian University. Copying, public dissemination through any means of communication, or use of the content found on this website, in whole or in part, for purposes other than obtaining information is prohibited. In specific situations, entities violating this may be held civilly and/or criminally liable.

All offers published on the Jagiellonian University Careers Service website comply with the regulations contained in the Labor Code and do not violate anti-discrimination laws. An exception may be made for offers related to the specifics of the job position, which are associated with appropriate professional requirements set by the employer.