Columbus Energy

Przyjmowanie zgłoszeń
09.05.2024 – 31.05.2024
rekrutacja@columbusenergy.pl
  • Jesteś w trakcie studiów i chcesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenie zawodowe:)
  • Nie boisz się wyzwań i masz dużo chęci uczenia się nowych rzeczy
  • Masz zdolności stylistyczne, potrafisz ładnie pisać i znasz zasady poprawnej interpunkcji
  • Jesteś dokładny i skrupulatny
  • Potrafisz samodzielnie zorganizować sobie czas pracy i angażujesz się w to, co robisz :)
  • Chęć rozwoju w dziedzinie ekologii jest dla nas dodatkowym atutem!
  • Codziennie wsparcie Redakcji Świata OZE
  • Praca z tekstem, redagowanie tekstów - poprawianie błędów językowych, gramatycznych, stylistycznych
  • Wykonywanie innych, zleconych przez Redaktora zadań
  • Masz szansę na zapoczątkowanie swojej kariery i zdobycie pierwszego doświadczenia w Redakcji Świat OZE
  • Nauczymy Cię wielu ciekawych i przydatnych rzeczy :)
  • Gwarantujemy wyzwania i dużo ciekawych projektów
  • Zaopiekujemy się Tobą i poczujesz czym dla nas jest #TROSKA
  • Jesteśmy elastyczni w kwestii godzin, na pewno się dogadamy :)
Aplikacje prosimy wysyłać na adres mailowy : rekrutacja@columbusenergy.pl. Pozdrawiamy i czekamy na Wasze wiadomości ! Dział HR
Główna branża firmy
Energetyka, elektronika
Świat OZE to istniejący od 2015 roku portal internetowy skupiony wokół odnawialnych źródeł energii, elektromobilności i szeroko rozumianej ekologii. Znajdziesz tu zarówno bieżące newsy technologiczne, jak i pogłębione analizy najważniejszych zjawisk i wydarzeń. Naszą misją jest edukacja i informacja. Angażujemy się w różnorodne projekty społeczne i eko-inicjatywy. Stale współpracujemy z fundacją Carbon Footprint i Columbus Energy S.A., wspólnie realizując ciekawe projekty, wydarzenia czy promując pracowników-ekspertów na łamach portalu. Energię mamy w naturze! A Ty?

Wszystkie oferty publikowane na stronie Biura Karier UJ są zgodne z regulacjami zawartymi w Kodeksie Pracy i nie naruszają przepisów antydyskryminacyjnych. Wyjątek stanowić mogą oferty odnoszące się do specyfiki stanowiska pracy, która wiąże się z odpowiednimi wymaganiami zawodowymi stawianymi przez pracodawcę.