Web Content Display Web Content Display

Lufthansa Group Business Services Sp. z o.o.

Młodszy specjalista ds. rekrutacji (cały etat/część etatu)

Job - Full-time job
Post offered
Młodszy specjalista ds. rekrutacji (cały etat/część etatu)
Form
Full-time job
Recruitment date
09.05.2024 – 08.06.2024
Location
Kraków, praca hybrydowa
Number of vacancies
Official e-mail address
krk.hrrecruitment@dlh.de
Requirements
  • Znasz język niemiecki i angielski na dobrym poziomie
  • Stawiasz klienta i jego potrzeby na pierwszym miejscu
  • Potrafisz pracować zarówno w zespole, jak i samodzielnie
  • Zwracasz uwagę na szczegóły
  • Lubisz szukać usprawnień w wykonywanych zadaniach i procesach
Responsibilities
  • Będziesz osobą kontaktową dla managerów zatrudniających oraz kandydatów i do Twoich zadań będzie należało:
  • Publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych, na które aplikują zainteresowani pracą kandydaci
  • Weryfikacja CV oraz innych dokumentów przesyłanych przez kandydatów
  • Umawianie spotkań rekrutacyjnych z kandydatami
  • Dodatkowo, w razie potrzeby, rezerwacja lotów i hoteli w związku z takim spotkaniem oraz rozliczanie kosztów podróży
  • Dbanie o pozytywne doświadczenia kandydata w procesie rekrutacyjnym, a także budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji z managerami zatrudniającymi
Employment conditions / Company offers
  • Miejsce pracy zarówno dla doświadczonych pracowników, jak i młodych profesjonalistów
  • Równowagę między pracą a życiem prywatnym, elastyczne godziny pracy i możliwość pracy na część etatu
  • Pracę zgodnie z polskim kalendarzem, w tym świętami narodowymi
  • Pracę w branży lotniczej w krajach mówiących po niemiecku
  • Szeroki pakiet szkoleń, w tym platformę językową
  • Możliwość uczestnictwa w warsztatach z naszymi klientami dotyczących migracji procesów
  • Kartę Multisport i prywatną opiekę medyczną
  • Pracę w modelu hybrydowym i możliwość dofinansowania do wyposażenia home office
How to apply
Sector trade
HR, recruitment
Additional information
W związku z rozszerzającym się portfolio naszych usług, poszukujemy młodszego specjalisty, który dołączy do naszego zespołu. Nie musisz mieć doświadczenia w rekrutacji - wszystkiego Cię nauczymy! Zapewniamy kompleksowe szkolenie dla nowych pracowników i wsparcie bardziej doświadczonych osób z zespołu. Otwarta głowa na pomysły i wzajemne wsparcie to nasze mocne strony!

Office of Careers Service is not responsible for the content and credibility of published offers.

Published by: Piotr Rapciak

Web Content Display Web Content Display

The website of the Careers Service of Jagiellonian University and the content presented on it are the property of Jagiellonian University. Copying, public dissemination through any means of communication, or use of the content found on this website, in whole or in part, for purposes other than obtaining information is prohibited. In specific situations, entities violating this may be held civilly and/or criminally liable.

All offers published on the Jagiellonian University Careers Service website comply with the regulations contained in the Labor Code and do not violate anti-discrimination laws. An exception may be made for offers related to the specifics of the job position, which are associated with appropriate professional requirements set by the employer.