Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Absolwent

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Monitorowanie losów absolwentów

To jedno z najważniejszych badań realizowanych w UJ. Polega ono na wysyłce trzech maili z linkiem do ankiety: po pół roku (po obronie pracy licencjackiej, a także po obronie pracy magisterskiej) oraz po trzech i pięciu latach (po obronie pracy magisterskiej). Celem badania jest poznanie sytuacji absolwenta na rynku pracy. 

Jak pozostać z nami w kontakcie? 

Wystarczy wypełnić krótki formularz znajdujący się na indywidualnym koncie USOSweb (zakładka dla wszystkich-> absolwenci). W formularzu możesz wyrazić zgodę na przetwarzanie adresu mailowego w celu otrzymywania od nas informacji o aktualnej ofercie Biura Karier oraz numeru telefonu do celów badania Monitorowanie losów absolwentów (kontakt telefoniczny zostanie wykorzystany tylko po to, aby przypomnieć o wysłanej ankiecie).

Jest kontakt, jest moc! 

Dlaczego warto udostępnić nam adres e-mailowy? 

  • To szansa na udział w bezpłatnych szkoleniach 

Po dodaniu swojego prywatnego e-maila do naszej bazy możesz liczyć na informacje o wielu różnych warsztatach, seminariach i webinarach prowadzonych przez ekspertów rynku pracy. Przykładowa tematyka spotkań jakie organizujemy

  • Gwarantujemy Ci brak “spamu” 

Zapewniamy, że wiadomości o szkoleniach będziesz otrzymywał kilka razy w roku. Ograniczamy ilość mailingów do absolutnego minimum. 

  • Kontakt z BK to możliwość poznania wielu ludzi z różnych branż 

Oprócz szkoleń grupowych organizujemy zajęcia mentoringowe, podczas których można nawiązać kontakt z wieloma inspirującymi osobami. Budowanie sieci kontaktów pomoże otworzyć Ci drogę do wymarzonej kariery zawodowej. 

  • Ciągle poszerzamy swoją ofertę 

Wymienione wyżej działania to jedynie część tego, co Biuro Karier robi na co dzień. Wciąż uzupełniamy swoją ofertę o nowe formy wsparcia, zarówno studentów, jak i absolwentów. 

 

Zobacz również:

» Dotychczasowe raporty (wymagane logowanie w domenach UJ)

» Badanie losów zawodowych absolwentów CM UJ

» Ogólnopolski system monitorowania Ekonomicznych Losów Absolwentów