Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Absolwent

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Monitorowanie Losów Absolwentów

Głównym celem badania jest poznanie sytuacji zawodowej osób, które ukończyły studia pierwszego stopnia, drugiego stopnia lub jednolite magisterskie na Uniwersytecie Jagiellońskim. Wiadomość mailowa z zaproszeniem oraz linkiem do ankiety wysyłana jest do absolwentów oraz absolwentek po sześciu miesiącach od daty zakończenia przez nich studiów. Badaniem zostają objęci wszyscy absolwenci oraz absolwentki Uniwersytetu. Za realizację projektu odpowiada Zespół ds. Realizacji Badań w Centrum Wsparcia Dydaktyki.

Jak pozostać z nami w kontakcie? 

Wystarczy wypełnić krótki formularz znajdujący się na indywidualnym koncie USOSweb (zakładka Dla wszystkich → Absolwenci). W formularzu możesz wyrazić zgodę na przetwarzanie adresu mailowego w celu otrzymywania od nas informacji o aktualnej ofercie Biura Karier oraz numeru telefonu do celów badania Monitorowanie Losów Absolwentów (kontakt telefoniczny zostanie wykorzystany tylko po to, aby przypomnieć o wysłanej ankiecie).

Jest kontakt, jest moc!

Dlaczego warto udostępnić nam adres e-mailowy? 

👉  To szansa na udział w bezpłatnych szkoleniach 

Po dodaniu swojego prywatnego e-maila do naszej bazy możesz liczyć na informacje o wielu różnych warsztatach, seminariach i webinarach prowadzonych przez ekspertów rynku pracy. Przykładowa tematyka spotkań jakie organizujemy

👉  Gwarantujemy Ci brak “spamu” 

Zapewniamy, że wiadomości o szkoleniach będziesz otrzymywał kilka razy w roku. Ograniczamy ilość mailingów do absolutnego minimum. 

👉  Kontakt z BK to możliwość poznania wielu ludzi z różnych branż 

Oprócz szkoleń grupowych organizujemy zajęcia mentoringowe, podczas których można nawiązać kontakt z wieloma inspirującymi osobami. Budowanie sieci kontaktów pomoże otworzyć Ci drogę do wymarzonej kariery zawodowej. 

👉  Ciągle poszerzamy swoją ofertę

Wymienione wyżej działania to jedynie część tego, co Biuro Karier robi na co dzień. Wciąż uzupełniamy swoją ofertę o nowe formy wsparcia, zarówno studentów, jak i absolwentów. 

 

Zobacz również:

» Dotychczasowe raporty (wymagane logowanie w domenach UJ)

» Badanie losów zawodowych absolwentów CM UJ

» Ogólnopolski system monitorowania Ekonomicznych Losów Absolwentów