Aktualności

Aktualności

17.07.2024
Do udziału w I edycji konkursu na najlepszą pracę magisterską z zakresu prawa innowacji finansowych zaproszeni są autorzy prac magisterskich poświęconych zagadnieniom prawa innowacji finansowych (FinTech), posiadających status pracownika naukowego, absolwenta lub studenta szkoły wyższej lub innej placówki naukowej. Organizatorem Konkursu są Stowarzyszenie Prawa Nowych Technologii (SPNT) wraz z wydawnictwem C.H.Beck oraz Fundacją FinTech Poland.
więcej o I edycja konkursu na najlepszą pracę magisterską z zakresu prawa innowacji finansowych (FinTech)

15.07.2024
Rozpoczął się nabór zgłoszeń na płatne staże tłumaczeniowe w Komisji Europejskiej. Rekrutacja przeznaczona jest zarówno dla osób, które właśnie ukończyły studia, jak i tłumaczy raz tłumaczek z doświadczeniem zawodowym.
więcej o Płatne staże tłumaczeniowe w Komisji Europejskiej - rekrutacja trwa! Aplikuj do 30 sierpnia

28.06.2024
W imieniu Prezesa Zakładu Ubezpieczeń Społecznych serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na najlepsze prace z zakresu ubezpieczeń społecznych. Obecnie można zgłaszać prace do czwartej edycji konkursu.
więcej o Konkurs Prezesa Zakładu Ubezpieczeń Społecznych na najlepsze prace: licencjacką, magisterską oraz doktorską z zakresu ubezpieczeń społecznych

26.06.2024
Właśnie kończysz studia? Przed Tobą już tylko obrona? A może po prostu chcesz wykorzystać to lato na skuteczne wejście na rynek pracy? Jeśli tak, to właśnie Ciebie zapraszamy na cykl lipcowych webinarów i konsultacji pt. „Kariera na lato(a)! Przygotuj się do wejścia na rynek pracy z Biurem Karier UJ”!
więcej o „Kariera na lato(a)! Przygotuj się do wejścia na rynek pracy z Biurem Karier UJ!”. Zapraszamy na lipcowe konsultacje i webinary

Poznaj testy EPSO od podszewki! Warsztaty przygotowujące już 12 lipca

21.06.2024
Kancelaria Prezesa RM zaprasza na kolejną edycję warsztatów z przygotowania do testów EPSO. Szkolenie przygotuje Cię do wszystkich rodzajów testów EPSO i tym razem przyjmie formę hybrydową - dołącz stacjonarnie lub on-line!
więcej o Poznaj testy EPSO od podszewki! Warsztaty przygotowujące już 12 lipca

III edycja Konkursu na Najlepszą Pracę Magisterską „Teraz Polska Turystyka”

20.06.2024
Polska Organizacja Turystyczna i Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska”, ogłosiły III edycję Konkursu na Najlepszą Pracę Magisterską Teraz Polska Turystyka. Celem Konkursu jest wspieranie młodych utalentowanych osób, które wybrały turystykę jako ścieżkę swojej edukacji i kariery zawodowej. Zgłoszenia potrwają do 10 października.
więcej o III edycja Konkursu na Najlepszą Pracę Magisterską „Teraz Polska Turystyka”

Trwa rekrutacja do programu ambasadorskiego EY! Aplikuj do 17 czerwca

07.06.2024
EY poszukuje nowych Ambasadorów! Stypendium, nowe znajomości, szkolenia i networking czekają na Ciebie już od I roku studiów - nie zwlekaj do ostatniej chwili, zarejestruj się i dołącz do nowej kadencji Ambasadorów Poziom Wyżej EY. Wieloświat finansów, podatków fuzji i transakcji czeka na Ciebie!
więcej o Trwa rekrutacja do programu ambasadorskiego EY! Aplikuj do 17 czerwca

Znajdź swój klucz do sukcesu! Budimex zaprasza na wakacyjne praktyki

07.06.2024
Do końca czerwca trwa rekrutacja do tegorocznego Programu Praktyk Budimex, w którym studenci mają możliwość budowania pierwszego doświadczenia zawodowego! Interesuje Cię obszar HR, Finansów, IT, a może praktyka w Biurze Handlowym lub Biurze Zakupów? Aplikuj już dziś!
więcej o Znajdź swój klucz do sukcesu! Budimex zaprasza na wakacyjne praktyki

Open Day Kraków - zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie Capgemini Poland (13.06)

28.05.2024
Chcesz poznać bliżej krakowskie biuro Capgemini, dowiedzieć się, jak pracownicy firmy pracują w projektach, i wziąć udział w inspirujących warsztatach coachingowych? Zapraszamy na Open Day Kraków (zaproszenie dedykowane szczególnie osobom posługującym się językiem francuskim i niemieckim)!
więcej o Open Day Kraków - zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie Capgemini Poland (13.06)

Summer Camp UOKiK ’24 - nabór zgłoszeń trwa do 16.06!

22.05.2024
Summer Camp UOKiK ’24 to 5 dni bezpłatnych, stacjonarnych warsztatów z prawa konkurencji w Urzędzie Ochrony Konkurencji i Konsumentów dla studentów 2, 3 i 4. i 5. roku prawa, ekonomii i kierunków pokrewnych. Uczestnicy poznają kulisy pracy analityków prowadzących postępowania i dowiedzą się, jak funkcjonuje urząd w praktyce.
więcej o Summer Camp UOKiK ’24 - nabór zgłoszeń trwa do 16.06!