Warsztat: Kompetencje i predyspozycje zawodowe

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej

zaprasza na zajęcia pt.:

Kompetencje i predyspozycje zawodowe

Jednodniowe zajęcia przeznaczone dla osób chcących poznać siebie. Celem warsztatu jest dokonanie bilansu własnych umiejętności, zainteresowań i wartości istotnych przy podejmowaniu decyzji zawodowych.
Na rynku pracy kandydat oferuje swoje kompetencje, które pozwalają mu dobrze wykonywać obowiązki zawodowe. Często nie zdajemy sobie jednak sprawy z własnych atutów, ale i ograniczeń. Sprecyzowanie swoich mocnych stron oraz akceptacja słabszych pozwala na zwiększenie zaufania do własnych możliwości.
Zapraszamy do odkrywania fascynującego świata własnych możliwości!

W dniu:
16 maja 2019 r.
godz. 10-14

w siedzibie
Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie
Pl. Na Stawach 1, sala 06 - parter

Na zajęcia można zapisywać się osobiście w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej
Plac Na Stawach 1, telefonicznie 12 42 40 738 lub drogą elektroniczną: centrum.krakow@wup-krakow.pl

Udział w spotkaniu jest bezpłatny!
Zapraszamy!

Letnia akcja Biura Karier! Coaching, konsultacje, testy!
Dzień Otwarty AIP UJ w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji 2019!
Miasteczko Humanitarne (11-13.06.2019) w ramach Warszawskich Targów Humanitarnych WHE 2019
Nabór na staż im. Roberta Schumana w Parlamencie Europejskim dla absolwentów szkół wyższych