Nasze Biuro Karier ma 20 lat! Spotkaj się z nami online!

Zapraszamy na serię spotkań z pracownikami Biura Karier UJ. Dowiecie się, czym zajmuje się Biuro Karier, ale przede wszystkim poznacie, jaki to może mieć wpływ na rozwój Waszej kariery.

Baner promujący wydarzenia - na turkusowym tle, piętrowy tort z pięcioma różowymi świeczkami.Obok tortu napis "20 lat Biura Karier"

Opowiemy Wam o:

• aktualnych trendach na rynku pracy,
  • sposobach promowania własnej marki,
  • tym po co robione są badania,
  • dlaczego warto mieć znajomości.

Po każdej prezentacji będzie czas na pytania i odpowiedzi. Zapraszamy!

• Analityczna kuchnia w Biurze Karier, czyli jak z różnych danych przyrządzić raportowy deser

Poznaj Biuro Karier od analitycznej kuchni! Niektóre nasze działania są niewidoczne dla odbiorców, ale mają ogromny wpływ na rodzaj i jakość oferowanych usług. Jeżeli analiza danych nie jest Wam obca i być może z nią wiążecie przyszłość, a dodatkowo interesujecie się rynkiem pracy, zapraszamy na krótkie spotkanie z praktykami zajmującymi się na co dzień tymi obszarami w uczelnianej jednostce.

Pokażemy Ci, jak połączyliśmy te dwa obszary w naszych działaniach, jakie narzędzia stosujemy i co tego wynika dla uczelni, studentów i studentek oraz współpracujących z Biurem pracodawców.

Termin 19.10.2021 – wtorek – 10.00 – 11.00

W trakcie spotkania przewidziana jest sesja pytań i odpowiedzi.

Zapisy na webinar Analityczna kuchnia w Biurze Karier, czyli jak z różnych danych przyrządzić raportowy deser

• Jak efektywnie wykorzystać czas na studiach, w kontekście planów zawodowych?

Magdalena Kwak-Wójcik i Emilia Latała-Cudecka z Biura Karier opowiedzą o dostępnych możliwościach zwiększenia swojej atrakcyjności na rynku pracy i o krokach jakie możecie podjąć w tym kierunku już teraz! Jeśli jesteście ciekawi, jak Biuro Karier może wesprzeć Was na tej drodze - zapiszcie się już dziś!

Termin: 20.10.2021 – środa – godz. 11.00 -12.00

W trakcie spotkania przewidziana jest sesja pytań i odpowiedzi.

Zapisy na webinar "Jak efektywnie wykorzystać czas na studiach, w kontekście planów zawodowych"

• Jak zbudować profesjonalną markę osobistą w serwisie LinkedIn?

LinkedIn to największy profesjonalny serwis społecznościowy. Podczas webinaru dowiecie się, jak wykorzystać jego możliwości w rozwoju kariery zawodowej.

Poruszone zostaną praktyczne tematy dotyczące tego jak:

• stworzyć profesjonalny profil
  • szukać pracy (i jak dać się odnaleźć przez rekruterów/klientów)
  • budować sieć kontaktów (i po co)?
  • rozwijać się jako ekspert w swojej dziedzinie?

Szkolenie poprowadzi Halina Czubała – psycholog, coach kariery.

Termin: 21.10.2021 – czwartek - 13:00-15:00

W trakcie spotkania przewidziana jest sesja pytań i odpowiedzi.

Zapisy na webinar "Jak zbudować profesjonalną markę osobistą w serwisie LinkedIn?"

• Potęga networkingu! Po co potrzebne są znajomości?

Co to jest networking i dlaczego jest tak ważny w budowaniu kariery zawodowej? Czy znajomości są potrzebne we współczesnym świecie? Porozmawiamy o tym, czy budować i jak budować sieć kontaktów, która może wpłynąć na nasze przyszłe losy. Spotkanie poprowadzą Olga Jando-Dziedzic i Piotr Rapciak - koordynatorzy Projektu Mentoringowego, odpowiedzialni za kontakty z absolwentami.

Termin 22.10.2021 – piątek – 11.00 – 12.00

W trakcie spotkania przewidziana jest sesja pytań i odpowiedzi.

Zapisy na webinar Potęga networkingu! Po co potrzebne są znajomości?