Polonium Network i CEBioForum zapraszają na spotkanie z cyklu Career Café “Międzynarodowa kariera w polskiej firmie z branży life science”, które odbędzie się we wtorek, 14 czerwca o godzinie 6 pm ET/ 12 pm CET.

LINK DO REJESTRACJI

Poszukujesz pracy w branży life science? Jesteś zainteresowany/a zatrudnieniem w Polsce i marzy Ci się międzynarodowa kariera w biznesie biotech?To spotkanie jest dla Ciebie.

Zaproszeni przedstawiciele polskich firm biotechnologicznych, Polpharma Biologics, Pure Biologics i IntoDNA,  przedstawią możliwości zatrudnienia w ich firmach oraz oczekiwania stawiane kandydatom podczas rozmów kwalifikacyjnych. Paneliści zaprezentują możliwość rozwoju ścieżki kariery w reprezentowanych przedsiębiorstwach oraz podzielą się swoimi doświadczeniami jak zdobyć wymarzoną pozycję.

Spotkanie ma na celu stworzenie przestrzeni do komunikacji pomiędzy przyszłymi pracownikami i  przedstawicielami rynku pracy z branży life science w Polsce.