Astra Zeneca zaprasza na letni program stażowy Warsaw Site Internship Program

Nabór trwa do 17 marca!

AstraZeneca jest jedną z największych firm biofarmaceutycznych na świecie. Od początku swojego istnienia (w Polsce od ponad 30 lat) nieustannie kładzie nacisk na rozwój. Koncentruje się na opracowywaniu leków na choroby stanowiące wyzwania współczesnej medycyny w obszarze onkologii oraz chorób układu krążenia, nerek, metabolizmu oraz układu oddechowego, immunologii i chorób rzadkich. W trosce o zdrowie pacjentów realizujeyliczne program edukacyjne na temat profilaktyki, dostępności metod terapii i poprawy jakości życia podczas leczenia.

Letni program stażowy Warsaw Site Internship Program (WSIP) skierowany jest do absolwentów i studentów ostatnich lat uczelni wyższych. Rekrutacja rusza 20 lutego 2023 (aplikować można do 17 marca 2023). Płatny staż rozpoczyna się 30 czerwca 2023 i trwa od 3 do 6 miesięcy. Podczas programu stażyści są włączani w realizację projektów w poszczególnych zespołach (m.in. R&D, Finanse, HR). Mają także możliwość zapoznać się ze specyfiką pracy w pozostałych obszarach naszej firmy oraz skorzystać z bogatej oferty szkoleń.

Więcej informacji o dostępnych pozycjach i sposobach aplikowania
Szczegóły dot. samego programu: