Letnie praktyki dla studentów i absolwentów w Nestlé Polska

Nestlé Polska zaprasza do udziału w rekrutacji na praktyki studentów i absolwentów z całej Polski, a na ich zgłoszenia czeka do końca kwietnia. To już 24. edycja programu Praktyk Letnich Nestlé, który do tej pory przyciągnął ponad tysiąc młodych osób. Prawie połowa z nich została w firmie na dłużej.

W ramach Programu Praktyk Letnich studenci mogą wybrać dwie ścieżki rozwoju

1. Business Internship lub
  2. Technology Engineering Development Program.

Pierwsza z nich odbywa się w biurze głównym w Warszawie i jest skierowana do osób poniżej 30 roku życia poszukujących doświadczenia w obszarach, jak m.in.: IT, HR, digital, eCommerce, marketing, komunikacja, sprzedaż, zarządzanie, logistyka czy finanse. Ścieżka ta jest propozycją dla studentów III–V roku oraz absolwentów (maksymalnie rok po ukończeniu studiów).

Z kolei Technology Engineering Development Program odbywa się w fabrykach Nestlé w: Kaliszu, Kargowej, Nałęczowie, Nowej Wsi Wrocławskiej i Rzeszowie. Jego uczestnicy będą mogli zdobyć doświadczenie w działach wspierających produkcję, takich jak: technologia i produkcja, zapewnienie jakości, inżynieria przemysłowa, wdrażanie i rozwój nowych produktów oraz w zakresie BHP, finansów, HR czy IT. Praktyki w naszych zakładach produkcyjnych skierowane są do studentów IV – V roku oraz absolwentów studiów (maksymalnie 2 lata po ukończeniu studiów) o profilu technicznym lub biznesowym.

Program Praktyk Letnich to jedno z ważnych działań w ramach światowej inicjatywy „Nestlé needs YOUth”, która wspiera młodych ludzi wchodzących na rynek pracy. Nestlé pomaga im w zdobywaniu umiejętności do dalszego rozwoju oraz oferuje praktyki czy staże, które stwarzają szanse na zatrudnienie.

Więcej infomracji i aplikacja na praktyki

O Nestlé

Nestlé w Polsce jest wiodącą firmą w obszarze żywienia z portfolio blisko 1600 produktów i prawie 70 marek.

W 2023 roku firma świętuje 30-lecie swojej obecności w Polsce, gdzie jest pracodawcą dla 5500 osób zatrudnionych w 8 lokalizacjach. W ciągu ostatnich 30 lat Nestlé stało się ważnym podmiotem zaangażowanym w rozwój i innowacyjność polskiej gospodarki oraz zaufanym partnerem dla lokalnych społeczności. Firma nieustannie się zmienia, kładąc nacisk na nową ofertę produktową, innowacje i zrównoważony rozwój. Z szacunkiem rozwija znane i lubiane polskie marki, takie jak Winiary, Bobo Frut i Nałęczowianka. Polskim konsumentem daje dostęp do uznanych międzynarodowych marek, jak: Gerber, Garden Gourmet, Nescafe, Nespresso, Perrier czy Pellegrino. W ostatnich latach firma znacząco powiększyła swoje portfolio o marki odżywek, witamin i suplementów diety, m.in.: Vital Proteins, co odzwierciedla kierunek jej rozwoju.

Nestlé Polska to firma oparta na wiedzy, troszcząca się o swoich pracowników, którzy mają wpływ i mogą wspólnie zmieniać przyszłość. Swoim pracownikom daje różnorodne możliwości rozwoju kariery w Polsce, jak i zagranicą w ramach jednej organizacji. Nestlé wyzwala moc jedzenia, by podnosić jakość życia każdego z nas oraz przyszłych pokoleń.