Plan na Karierę - cykl grupowego doradztwa zawodowego w Biurze Karier

Wejdź na rynek pracy z Planem na Karierę! Mamy przyjemność zaprosić Was na cykl spotkań poświęconych świadomemu budowaniu kariery zawodowej już na studiach.

Podczas 7 zaplanowanych spotkań będziecie mieć okazje do:

• przyjrzenia się swoim predyspozycjom zawodowym i mocnym stronom,
  • określenia swojej motywacji i celów zawodowych,
  • przygotowania planu działania,
  • a także trenowania umiejętności przydatnych każdemu, kto stawia pierwsze kroki na rynku pracy – od przećwiczenia podstawowych pytań rekrutacyjnych, przez trening umiejętności autoprezentacyjnych aż po zapoznanie się ze strategiami radzenia sobie ze stresem na rynku pracy.

Każdy temat realizowany będzie na odrębnym, 2-godzinnym spotkaniu stacjonarnym w Centrum Wsparcia Dydaktyki UJ. Spotkania będą mieć charakter warsztatowy i odbywać się będą w kameralnym gronie – dlatego śpiesz się z zapisem, liczba miejsc jest ograniczona!

Pierwsze spotkanie, zatytułowane "ABC Planowania kariery" odbędzie się już 5 kwietnia 2023,
w godzinach 10:00-12:00.

Podczas pierwszego warsztatu wspólnie zastanowimy się nad aktualną sytuacją na rynku pracy osób studiujących/kończących studia i przedyskutujemy wyzwania, z jakimi się mierzą. Omawiając realia rynkowe będziemy skupiać się na wiarygodnych źródłach, z których warto czerpać informacje o sytuacji na rynku pracy, a także przeanalizujemy dostępne narzędzia wsparcia - zarówno na Uniwersytecie jak i poza nim.

Zapisy już ruszyły - skorzystaj z formularza zapisu na pierwsze spotkanie cyklu Plan na Karierę.

Prowadząca:

Emilia Latała-Cudecka – doradczyni zawodowa, psycholożka i psychoterapeutka w trakcie kształcenia. Trenerka kompetencji miękkich, żywo zainteresowana trendami na rynku pracy, współpracująca z pracodawcami w ramach Biura Karier i think tanku “Narzędzia dla dostępności miejsc pracy”.  W swojej pracy doradczej stara się wesprzeć klientów/tki w poszukiwaniu prawdziwej motywacji do działania i zamienianiu pomysłów w czyny.