11.10.2023
Zapraszamy studentów i absolwentów kierunków: administracja, architektura, architektura krajobrazu, budownictwo, gospodarka przestrzenna, historia, historia sztuki, ochrona dóbr kultury. Dzień Otwarty jest doskonałą okazją do poznania pracy urzędu także pod kątem przyszłych prowadzonych wkrótce naborów.
więcej o Małopolski Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków w Krakowie zaprasza na Dzień Otwarty!

Zostań studenckim liderem i wygraj staż w Fundacji DKMS!

04.10.2023
Zgłoś się do projektu HELPERS’ GENERATION Fundacji DKMS i jako Studencki Lider zorganizuj na uczelni akcję rejestracji potencjalnych Dawców szpiku. Pomagaj i zyskaj szansę na wygranie 6-tygodniowego, płatnego stażu w Fundacji o międzynarodowym profilu działalności!
więcej o Zostań studenckim liderem i wygraj staż w Fundacji DKMS!

Open Day w firmie Selvita – już w piątek 27 października

Zapraszamy na Open Day w firmie Selvita
więcej o Open Day w firmie Selvita – już w piątek 27 października

Zaproszenie na szkolenie: Soft skills VS Hard skills w branży logistycznej

07.09.2023
W imieniu Biura Projektu Doskonały Uniwersytet zapraszamy na szkolenie on-line: Soft skills VS Hard skills w branży logistycznej. Myślisz o pracy w logistyce? Zapisz się koniecznie.
więcej o Zaproszenie na szkolenie: Soft skills VS Hard skills w branży logistycznej

25.07.2023
W tym roku odbędzie się trzecia edycja Konkursu Prezesa ZUS na najlepszą pracę licencjacką, magisterską oraz doktorską z zakresu ubezpieczeń społecznych.
więcej o Konkurs na najlepszą pracę licencjacką, magisterską oraz doktorską z zakresu ubezpieczeń społecznych.

Program płatnych staży Komisji Europejskiej „Blue Book” - nabór rozpoczęty

19.07.2023
Ruszył nabór na kolejną edycję płatnych, pięciomiesięcznych staży Komisji Europejskiej „Blue Book”. Aplikować mogą zarówno świeżo upieczeni absolwenci, jak i osoby już aktywne zawodowo.
więcej o Program płatnych staży Komisji Europejskiej „Blue Book” - nabór rozpoczęty

07.07.2023
Prezes Narodowego Banku Polskiego zaprasza absolwentów uczelni wyższych do udziału w kolejnej edycji Programu „Staże Prezesa NBP”! Obroniłeś/aś tytuł magistra? Nie zwlekaj i aplikuj na płatny, roczny staż!
więcej o Rusza kolejna edycja Programu „Staże Prezesa NBP” dla absolwentów uczelni wyższych!

Zapraszamy na lipcowe konsultacje z doradcą rynku pracy z językiem ukraińskim

26.06.2023
Jesteś z Ukrainy i studiujesz na UJ? Szukasz stażu lub pierwszej pracy? i chcesz poznać perspektywy pracy na polskim rynku? Zapraszamy na konsultacje z doradcą rynku pracy z językiem ukraińskim - umów się na spotkanie już teraz!
więcej o Zapraszamy na lipcowe konsultacje z doradcą rynku pracy z językiem ukraińskim

Praktyki studenckie? Zrealizuj je w Polskiej Agencji Kosmicznej!

23.06.2023
Polska Agencja Kosmiczna zaprasza do realizowania praktyk studentki i studentów, którzy ukończyli min. I rok studiów. Nie musisz studiować astronomii czy kosmonautyki, by stać się częścią jej zespołu, a nabór jest ciągły!
więcej o Praktyki studenckie? Zrealizuj je w Polskiej Agencji Kosmicznej!

22.06.2023
Możesz zostać jedną z czterech osób, które wezmą udział w dodatkowym programie płatnych praktyk w MFiPR. Nie będziesz kserować tony papierów, ale wraz ze swoim zespołem będziesz wykonywał_a konkretne i ciekawe zadania. Masz poniżej 26 r.ż.? Aplikuj do 5 lipca!
więcej o zaFUNDuj sobie przyszłość - dodatkowe programy płatnych praktyk studenckich w Ministerstwie Finansów i Polityki Regionalnej