Zostań Ambasadorem Deloitte - aplikuj do 22 maja!

16.05.2023
Trwa rekrutacja do Programu Ambasador Deloitte oraz Programu Ambasador TECH. Programy ambasadorskie są skierowane do studentów i studentek, którzy chcą poznać biznes oraz rozwinąć swoje umiejętności miękkie (Ambasador Deloitte) lub technologiczne (Ambasador Deloitte TECH). Jesteś jednym/jedną z nich? Aplikuj!
więcej o Zostań Ambasadorem Deloitte - aplikuj do 22 maja!

Dni Otwarte w TE Connectivity - poznaj możliwości pracy i praktyk!

11.05.2023
Szukasz pierwszej pracy lub płatnych praktyk? Z radością zapraszamy na Pierwsze Dni Otwarte, które odbędą się w siedzibie firmy TE Connectivity w Krakowie. Czeka Was wiele atrakcji, abyście mogli poznać firmę bliżej!
więcej o Dni Otwarte w TE Connectivity - poznaj możliwości pracy i praktyk!

Płatny Staż z Lwem - ING Bank Śląski otwiera rekrutację na letnią edycję!

10.05.2023
W imieniu ING Bank Śląski zachęcamy do udziału w letniej edycji Stażu z Lwem. To płatny unikatowy na rynku staż, skierowany do student-ów/-ek, ciekawych pracy z nowymi technologiami i szukających praktycznego doświadczenia.
więcej o Płatny Staż z Lwem - ING Bank Śląski otwiera rekrutację na letnią edycję!

EY Assurance FutureLab - ostatnie dni zapisów!

09.05.2023
EY Assurance FutureLab to cykl bezpłatnych, certyfikowanych szkoleń (15-19.05, online), podczas których uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się, jak w praktyce wygląda praca Audytorów. Zapisy tylko do 12 maja!
więcej o EY Assurance FutureLab - ostatnie dni zapisów!

05.05.2023
Informujemy, że Przewodniczący Komisji Nadzoru Finansowego ogłosił XII edycję Konkursu o Nagrodę Przewodniczącego KNF za najlepszą pracę doktorską z zakresu rynku finansowego. Celem Konkursu jest inspirowanie rozwoju rynku finansowego i jego innowacyjności poprzez zwiększanie zainteresowania środowiska akademickiego zagadnieniami związanymi z organizacją i funkcjonowaniem rynku finansowego oraz nadzorem nad tym rynkiem.
więcej o Konkurs o Nagrodę Przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego za najlepszą pracę doktorską z zakresu rynku finansowego

Otwarty nabór na staż naukowy w Joint Research Centre (Komisja Europejska)

04.05.2023
Dołącz do Joint Research Centre (Komisja Europejska) - aplikuj na płatny, 5-miesięczny staż zagraniczny dla absolwentów rozpoczynający się w październiku 2023!
więcej o Otwarty nabór na staż naukowy w Joint Research Centre (Komisja Europejska)

Open Day ABB - studencie_tko, nie możesz tego przegapić!

04.05.2023
Szukasz stażu lub pracy, które poszerzą Twoje kompetencje? Jesteś ambitny i gotowy na wyzwania? A może chcesz dowiedzieć się jak pracuje się w międzynarodowej korporacji? Jeśli tak to Open Day ABB w Krakowie jest właśnie dla Ciebie - wpadnij już 9 maja!
więcej o Open Day ABB - studencie_tko, nie możesz tego przegapić!

Zostań Ambasadorem KPMG - ruszył nabór do kolejnej edycji programu

28.04.2023
Studiujesz prawo, ekonomię, finanse, zarządzanie, informatykę lub kierunki pokrewne? Jeśli aktywnie działasz w kołach naukowych lub organizacjach studenckich, jesteś osobą zainteresowaną karierą w międzynarodowej firmie audytorsko-doradczej, dołącz do ekipy Ambasadorów i promuj KPMG wśród studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego! Termin zgłoszeń: 31 maja 2023.
więcej o Zostań Ambasadorem KPMG - ruszył nabór do kolejnej edycji programu

Dzień otwarty dla studentów w Pontica Solutions Kraków

27.04.2023
Odwiedź biuro Pontica Solutions, poznaj zespół i zobacz, jak pracuje się w dynamicznym i innowacyjnym środowisku BPO oraz ITO! Taka okazja już 9 maja!
więcej o Dzień otwarty dla studentów w Pontica Solutions Kraków

Bahlsen na Start! - roczny płatny program stażowy dla studentów i absolwentów

20.04.2023
Żegnaj teorio, witaj praktyko! Bahlsen Polska zapra­sza studentów i absol­wentów do dołą­czenia do zespołów firmy w ramach praktyk i staży zawo­do­wych w różnych obszarach dzia­łal­ności, m.​in. produkcji, zarzą­dzania jakością i bezpie­czeń­stwem, finansów, marke­tingu czy IT.
więcej o Bahlsen na Start! - roczny płatny program stażowy dla studentów i absolwentów