'NATO Internship & Young Professional Programme' - trwa nabór zgłoszeń!

06.04.2023
Trwa nabór zgłoszeń do 'NATO Internship & Young Professional Programme'! Termin aplikacji upływa 7 maja 2023 roku. Start programów dla wybranych kandydatów i kandydatek: 2024 rok.
więcej o 'NATO Internship & Young Professional Programme' - trwa nabór zgłoszeń!

Zapraszamy na Cisco Tech Fest i pierwszy Hackaton w Cisco Kraków!

04.04.2023
Sprawdź się w programowaniu, poznaj biuro i zespół Cisco Kraków! Na najlepszych czekają nagrody!
więcej o Zapraszamy na Cisco Tech Fest i pierwszy Hackaton w Cisco Kraków!

Wakacyjny program stażowy w EPAM Polska dla studentów studiów informatycznych

29.03.2023
Jesteś minimum na drugim roku studiów informatycznych? EPAM Polska zaprasza na płatny staż wakacyjny. Wybierz program dla siebie i aplikuj!
więcej o Wakacyjny program stażowy w EPAM Polska dla studentów studiów informatycznych

24.03.2023
Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej już po raz ósmy zaprasza studentów_tki, którzy nie ukończyli 26 lat do aplikowania do programu płatnych praktyk letnich - „zaFUNDuj sobie przyszłość”!
więcej o zaFUNDuj sobie przyszłość - zaproszenie na program letnich płatnych praktyk studenckich

Plan na Karierę - cykl grupowego doradztwa zawodowego w Biurze Karier

20.03.2023
Wejdź na rynek pracy z Planem na Karierę! Mamy przyjemność zaprosić Was na cykl spotkań poświęconych świadomemu budowaniu kariery zawodowej już na studiach.
więcej o Plan na Karierę - cykl grupowego doradztwa zawodowego w Biurze Karier

III edycja programu stażowego w Kancelarii Premiera. Nabór trwa!

14.03.2023
Do 31 marca 2023 trwa nabór na kolejną edycję programu stażowego w Kancelarii Premiera. Masz mniej niż 30 lat i jesteś studentem/absolwentem? Wybieraj spośród 8 obszarów tematycznych i aplikuj!
więcej o III edycja programu stażowego w Kancelarii Premiera. Nabór trwa!

Letnie praktyki dla studentów i absolwentów w Nestlé Polska

13.03.2023
Nestlé Polska zaprasza do udziału w rekrutacji na praktyki studentów i absolwentów z całej Polski, a na ich zgłoszenia czeka do końca kwietnia. To już 24. edycja programu Praktyk Letnich Nestlé, który do tej pory przyciągnął ponad tysiąc młodych osób. Prawie połowa z nich została w firmie na dłużej.
więcej o Letnie praktyki dla studentów i absolwentów w Nestlé Polska

09.03.2023
Właśnie rusza nabór do polskiej, 23. edycji programu L’Oréal-UNESCO Dla Kobiet i Nauki, w której badaczki ubiegają się o stypendia, które mogą przeznaczyć na dowolny cel.
więcej o Rusza nabór do 23. edycji programu stypendialnego L’Oréal-UNESCO Dla Kobiet i Nauki

Egzamin dla kandydatów na tłumaczy języka hiszpańskiego w ONZ

03.03.2023
Ministerstwo Spraw Zagranicznych zachęca do nadsyłania zgłoszeń do udziału w egzaminie dla kandydatów na tłumaczy języka hiszpańskiego w Organizacji Narodów Zjednoczonych przeprowadzanym przez Sekretariat ONZ (Department for General Assembly and Conference Management).
więcej o Egzamin dla kandydatów na tłumaczy języka hiszpańskiego w ONZ

Astra Zeneca zaprasza na letni program stażowy Warsaw Site Internship Program

Nabór trwa do 17 marca!
więcej o Astra Zeneca zaprasza na letni program stażowy Warsaw Site Internship Program