Wyniki sortowane według etykiety: ogloszenia_en

Open Day w firmie Selvita – już w piątek 27 października

Zapraszamy na Open Day w firmie Selvita
więcej o Open Day w firmie Selvita – już w piątek 27 października

Program płatnych staży Komisji Europejskiej „Blue Book” - nabór rozpoczęty

19.07.2023
Ruszył nabór na kolejną edycję płatnych, pięciomiesięcznych staży Komisji Europejskiej „Blue Book”. Aplikować mogą zarówno świeżo upieczeni absolwenci, jak i osoby już aktywne zawodowo.
więcej o Program płatnych staży Komisji Europejskiej „Blue Book” - nabór rozpoczęty

Kariera w UE? Weź udział w szkoleniu i przygotuj się do testów EPSO!

24.05.2023
Myślisz o karierze w strukturach Unii Europejskiej? Zapraszamy na szkolenie online na temat praktycznych wskazówek jak przygotować się do testów EPSO (Europejskiego Urzędu Doboru Kadr). Szkolenie poprowadzi András Baneth - starszy doradca i trener w Radzie ds. Spraw Publicznych, autor Ultimate EU Test Book oraz trener w wiodącym unijnym serwisie przygotowującym do egzaminów EU-Training.
więcej o Kariera w UE? Weź udział w szkoleniu i przygotuj się do testów EPSO!

Dni Otwarte w TE Connectivity - poznaj możliwości pracy i praktyk!

11.05.2023
Szukasz pierwszej pracy lub płatnych praktyk? Z radością zapraszamy na Pierwsze Dni Otwarte, które odbędą się w siedzibie firmy TE Connectivity w Krakowie. Czeka Was wiele atrakcji, abyście mogli poznać firmę bliżej!
więcej o Dni Otwarte w TE Connectivity - poznaj możliwości pracy i praktyk!

EY Assurance FutureLab - ostatnie dni zapisów!

09.05.2023
EY Assurance FutureLab to cykl bezpłatnych, certyfikowanych szkoleń (15-19.05, online), podczas których uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się, jak w praktyce wygląda praca Audytorów. Zapisy tylko do 12 maja!
więcej o EY Assurance FutureLab - ostatnie dni zapisów!

Otwarty nabór na staż naukowy w Joint Research Centre (Komisja Europejska)

04.05.2023
Dołącz do Joint Research Centre (Komisja Europejska) - aplikuj na płatny, 5-miesięczny staż zagraniczny dla absolwentów rozpoczynający się w październiku 2023!
więcej o Otwarty nabór na staż naukowy w Joint Research Centre (Komisja Europejska)

Open Day ABB - studencie_tko, nie możesz tego przegapić!

04.05.2023
Szukasz stażu lub pracy, które poszerzą Twoje kompetencje? Jesteś ambitny i gotowy na wyzwania? A może chcesz dowiedzieć się jak pracuje się w międzynarodowej korporacji? Jeśli tak to Open Day ABB w Krakowie jest właśnie dla Ciebie - wpadnij już 9 maja!
więcej o Open Day ABB - studencie_tko, nie możesz tego przegapić!

Dzień otwarty dla studentów w Pontica Solutions Kraków

27.04.2023
Odwiedź biuro Pontica Solutions, poznaj zespół i zobacz, jak pracuje się w dynamicznym i innowacyjnym środowisku BPO oraz ITO! Taka okazja już 9 maja!
więcej o Dzień otwarty dla studentów w Pontica Solutions Kraków

'NATO Internship & Young Professional Programme' - trwa nabór zgłoszeń!

06.04.2023
Trwa nabór zgłoszeń do 'NATO Internship & Young Professional Programme'! Termin aplikacji upływa 7 maja 2023 roku. Start programów dla wybranych kandydatów i kandydatek: 2024 rok.
więcej o 'NATO Internship & Young Professional Programme' - trwa nabór zgłoszeń!

Zapraszamy na Cisco Tech Fest i pierwszy Hackaton w Cisco Kraków!

04.04.2023
Sprawdź się w programowaniu, poznaj biuro i zespół Cisco Kraków! Na najlepszych czekają nagrody!
więcej o Zapraszamy na Cisco Tech Fest i pierwszy Hackaton w Cisco Kraków!