Wyniki sortowane według etykiety: główna

Płatny staż w UNHCR - aplikuj do 24 stycznia!

17.01.2023
Zachęcamy do aplikowania na sześciomiesięczny płatny staż w krakowskim oddziale Biura Wysokiego Komisarza ds. Uchodźców w Krakowie.
więcej o Płatny staż w UNHCR - aplikuj do 24 stycznia!

Zaproszenie na dzień otwarty w State Street Bank

13.01.2023
Nowy rok to nowe postanowienia, nowe decyzje, również te dotyczące rozwoju i kariery. Zapraszamy zainteresowanych Studentów i Studentki na Open Day u naszego wieloletniego partnera: firmy Street State Bank! To doskonała okazja do wzięcia udziału w prezentacji na temat specyfiki pracy i działalności firmy.
więcej o Zaproszenie na dzień otwarty w State Street Bank

Program stażowy Blue Book (Komisja Europejska), edycja 2023 - rekrutacja trwa!

11.01.2023
Zdobądź międzynarodowe doświadczenie i poznaj procesy oraz politykę instytucji europejskich od wewnątrz! Rekrutacja na 5-miesięczny staż (od 10.2023) w Komisji Europejskiej potrwa do 31.01.2023
więcej o Program stażowy Blue Book (Komisja Europejska), edycja 2023 - rekrutacja trwa!

Praktyki w ZUS dla Studentów i Studentek UJ

19.12.2022
Szukasz miejsca na praktyki? Zrób je w największej instytucji finansowej w Polsce!
więcej o Praktyki w ZUS dla Studentów i Studentek UJ

10.11.2022
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych serdecznie zaprasza Studentów UJ na praktyki studenckie w Departamencie ds. Teleinformatyki!
więcej o Praktyki studenckie w IT! Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) - Departament ds. Teleinformatyki

Ruszyły zapisy na Akademię State Street!

09.11.2022
Ruszyły zapisy na Akademię State Street! W trakcie trwania Akademii zdobędziesz wiedzę i umiejętności przydatne w pracy w międzynarodowym środowisku, będziesz mieć możliwość wygrania wejściowi na wybraną przez Ciebię konferencję branżową, a także zyskasz szansę na wygranie płatnego 5-miesięcznego stażu w firmie State Street!
więcej o Ruszyły zapisy na Akademię State Street!

28.10.2022
As the science and knowledge service of the Commission, the mission of the Joint Research Centre is to support EU policies with independent evidence throughout the whole policy cycle. For the March 2023 call, the JRC seeks to recruit a number of “recently university graduate” trainees, in different scientific thematic areas relevant for the organisation.
więcej o “Call for expression of interest for scientific trainees” is now open at the Joint Research Centre of the European Commission!

Weź udział w dyskusji grupowej i zgarnij zestaw gadżetów od UJ!

Studencie, studentko! Już po praktykach? Pogadajmy!
więcej o Weź udział w dyskusji grupowej i zgarnij zestaw gadżetów od UJ!

Świętokrzyski Kampus Laboratoryjny Głównego Urzędu Miar rekrutuje!

10.10.2022
Praca w nowoczesnym ośrodku badawczym? Świętokrzyski Kampus Laboratoryjny Głównego Urzędu Miar (ŚKLGUM) w Kielcach rekrutuje!
więcej o Świętokrzyski Kampus Laboratoryjny Głównego Urzędu Miar rekrutuje!

Konkurs MSZ na najlepszą pracę magisterską 2022 - zgłoś się do 15.10!

06.10.2022
Trwa przyjmowanie zgłoszeń do konkursu Ministra Spraw Zagranicznych na najlepszą pracę magisterską 2022. Do konkursu można zgłosić się do 15 października.
więcej o Konkurs MSZ na najlepszą pracę magisterską 2022 - zgłoś się do 15.10!